Diğer
  Ana SayfaHaberSHIB: En Son Shiba Inu Güncellemesi Oyun Değiştirici Olabilir

  SHIB: En Son Shiba Inu Güncellemesi Oyun Değiştirici Olabilir

  -

  Shiba Inu (SHIB), son bir haftada sosyal üstünlüğünde bir düşüş yaşadı, bu da meme coin’in popülerliğinde bir azalma olduğunu gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi’ne (RSI) göre aşırı satılmış olmasına rağmen, diğer göstergeler ayı piyasasını işaret ederek potansiyel bir fiyat düşüşüne işaret ediyor.

  Ancak, SHIB ekosistemindeki güncellemelere hızlı bir şekilde yanıt verme geçmişi var ve yaklaşan bir Shibarium güncellemesi, düşüş trendini tersine çevirebilir.

  Shibarium güncellemesiyle birlikte, para biriminin ayaklarını yeniden kazanması ve piyasa performansını iyileştirmesi için potansiyel bir fırsat olabilir.

  Shiba Inu’nun Shibarium Güncellemesi İlerliyor

  Lucie adlı Shiba Inu odaklı bir hesap, Shiba Inu için çok beklenen Shibarium güncellemesi hakkında yeni ayrıntılar açıkladı. Tweet’e göre, Shiba Inu ekibi, şu anda Shibarium beta test ağındaki VOR ve OoO’nun uygulanması üzerinde çalışıyor. Bir sonraki adım, 0o0 ve VOR Router akıllı sözleşmelerini Shibarium Katman 2’ye dağıtmak ve ardından Oracle uygulamalarını etkinleştirmek olacak.

  Ayrıca, ekip, FUND test token’larını L1 (Goerli) ve L2 arasında aktarmada ilerleme kaydetti, bu önemli bir gelişmedir. Şu anda, FUND Test token’ı Shibarium beta test ağına dağıtılmış ve L1 başarıyla L2’ye köprülenmiştir.

  SHIBUSDT 1 Günlük Binance

  Bu güncelleme, Shibarium projesinin başlatılmasına doğru istikrarlı bir ilerleme kaydettiğini gösteriyor. Akıllı sözleşmelerin dağıtımı ve test token’ların başarılı bir şekilde aktarılmasıyla, ekip, Shibarium’un Shiba Inu ekosisteminin tam potansiyelini getirmeye bir adım daha yaklaşıyor.

  Shiba Inu Fiyat Tepkisi

  Yatırımcılar ve analistler, Shibarium güncellemesinin Shiba Inu’nun piyasa performansına çok ihtiyaç duyulan bir ivme kazandıracağını umuyorlardı. Ancak, SHIB’ye yönelik piyasa duyarlılığı değişmedi ve değerindeki düşüş trendi devam etti.

  Shiba Inu, sadece fiyatında değil, kripto alanındaki popülerliğinde de bir düşüş yaşadı, bu da sosyal üstünlüğünün azaldığını gösteriyor.

  CryptoQuant’tan gelen verilere göre, SHIB’nin borsa rezervi de azaldı, bu da token’ın şu anda önemli bir satış baskısı altında olmadığını gösteriyor.

  SHIB Exchange Rezervleri

   

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler