Çarşamba, Ocak 27, 2021

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ve Yorumları

Hızlı Erişim Menüsü göster

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne pozitif başlangıç yapan BIST-100 endeksi 1.567,88 ile yeni tarihi zirve test ederken, günü %0,63 yükselişle 1.559,28’den kapattı. Endeks gün içinde 1.550, kısa vadede ise 1.505 üzerinde tutundukça kar satışları yaşansa da 1.586 seviyesi ilk hedef olmak üzere orta vadede 1.640’lı seviyelere kadar yükselişini devam ettirme potansiyelini koruyacaktır. Endeksin 1.550 altında kar satışlarını 1.525 ilk hedef olmak üzere 1.505-1.512 aralığına kadar devam ettirmesi beklenmektedir. Kısa vadede 1.525 ve altına gerileme alım fırsatı, 1.580 ve üzerine düşük hacimli yükselişler ise satış fırsatı olarak takip edilebilir. Orta vadeli göstergelerdeki güçlü pozitif eğilim kar satışları yaşansa da yükseliş trendinin korunacağına işaret ederken, kısa vadeli göstergelerdeki zayıflama ve yükselişlerde işlem miktarının düşmeye devam etmesi endekste kısa süreli güçlü kar satışları yaşanma riskinin yükseldiğine işaret etmektedir. Endeksin güne pozitif eğilimle başlaması beklenmektedir.

ZOREN

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (14.01.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺26.58
THYAO.IS₺12.63
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺21.48
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.34