Perşembe, Ocak 21, 2021

Şeker Yatırım’dan Yüksek Potansiyelli Hisse Önerileri ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

Teknik Bakış

Güne alıcılı başlangıç yapan BIST-100 endeksi bankacılık endeksindeki negatif seyre rağmen günü %0,87 yükselişle 1.549,53’den kapattı. Endeks gün içinde 1.537, kısa vadede ise 1.490 üzerinde tutundukça kar satışları yaşansa da 1.574 seviyesi ilk hedef olmak üzere orta vadede 1.620’li seviyelere kadar devam ettirme potansiyelini koruyacaktır. Endeksin 1.537 altında kar satışlarını 1.509 ilk hedef olmak üzere 1.490’lara kadar devam ettirmesi beklenmektedir. Kısa vadede 1.510 ve altına gerileme alım fırsatı, 1.570 ve üzerine düşük hacimli yükselişler ise satış fırsatı olarak takip edilebilir. Orta vadeli göstergelerdeki güçlü eğilim kar satışları yaşansa da yükseliş trendinin korunacağına işaret ederken, kısa vadeli göstergelerdeki zayıflama ve yükselişlerde işlem miktarının düşmeye başlaması endekste kısa süreli güçlü kar satışları yaşanma riskinin yükseldiğine işaret etmektedir. Endeksin güne hafif pozitif eğilimle başlaması beklenmektedir.

SISE, ULKER

KV= Kısa v ade olarak 1-5 günlük süreç kastedilmektedir.
KVU= Teknik Önerinin Kısa Vadeli hedefine ulaştığını ifade eder.
İZLE: Alım için hissenin takibe alınmasını gerektiğini ifade etmektedir.
STOP: Teknik önerinin Zarar-Kes sev iyesine ulaştığını göstermektedir.
GHO: Günlük Hareketli Ortalama (Üssel)
Bilgi: Alım Aralığı maksimum fayda sağlanabilecek aralığı ifade eder. Ancak piyasa koşullarına göre hisse bu aralığa gelmeden hedef bölgeye yükselişini dev am ettirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaynak: Şeker Yatırım Teknik Bülten – (13.01.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺27.72
THYAO.IS₺13.26
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.66
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.19