Cumartesi, Ocak 16, 2021

Seele Coin Nedir ve Nasıl Satın Alınır? Seele İncelemesi

Seele Coin Nedir?

Seele Platformunun CEO’luk görevini operasyon araştırması konusunda doktora derecesi bulunan Maolin Zheng yürütüyor. Bunun yanında platformun araştırmalarını matematik alanında doktorası bulunan Shawn Xin, fizik alanında doktorası bulunan Luke Tseng ve bilgisayar bilimleri alanında doktora derecesi bulunan Eva Chen yürütüyor.

Seele, anti-asic MPoW algoritması ve ana ağında 2000 TPS ile yüksek verimli eşzamanlılık için başlangıç noktası olarak talep edilen ve talep arttıkça yüksek oranda ölçeklendirilebilir olan SeeleSharding Teknolojisi tarafından destekleniyor.

Seele

Yapılan açıklamalara göre Seele platformu güvenli, uyumlu, esnek, hızlı, verimli ve enerji tasarrufu sağlayan bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Son verilere göre şu an için platform üzerinde 1.621 hesap ve

367 akıllı sözleşme yer alıyor.

Seele Coin Nasıl Çalışır?

Platformda Matrix-Proof-of-Work Konsensüs Algoritması kullanılıyor. Matrix-Proof-of-Work Konsensüs Algoritması, SeeleTech tarafından geliştirilen ve Seele’nin ana ağında hayata geçirilen yenilikçi bir PoW fikir birliği algoritması olarak tanımlanıyor.

Geleneksel PoW konsensüs algoritmasıyla karşılaştırıldığında mPoW, madencilerin daha karmaşık matrisleri hesaplamasını gerektiriyor.

SEELE ise Ethereum tabanlı platformda çalışan bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Seele platformunun yerel kripto para birimi olan SEELE’nin şu anda dolaşımda 696.657.333 adet token’ı bulunuyor. Yapılan açıklamalara göre ise kripto para biriminin toplam arzı 1.000.000.000 (SEELE) olacak şekilde tasarlandı.

Bunların yanında yalnızca eliptik sayısını ayarlamak için değil, çoklu eliptik eğriler dijital imza algoritmasını (MECDSA) çalıştırmak için de tasarlandı.

Bununla beraber websitesinde yer alan SeeleScan sayfasında platformda gerçekleşen tüm işlemler ve akıllı sözleşmeler anlık ve detaylı olarak görüntülenebiliyor.

Seele Coin

SEELE Coin Nereden Alınır?

Seele satın al ‘mak için bir çok alternatifiniz var. Seele coin satın alma işlemini, şu an için 15 borsada aktif olarak listelenen token’a CoinEx ve Huobi Global gibi kripto para borsalarından ulaşabilirsiniz.

 • Toplam Arz Miktarı: 1.000.000.000
 • Piyasada işlem göre coin miktarı: 696.705.193
 • En yüksek değer: 0,46 dolar (3 Haziran 2018)
 • En düşük değer: 0,0025 dolar (7 Şubat 2019).
 • Şu an = 0.15 dolar

Seele Coin ’in toplam coin’lerinin yaklaşık yüzde 70’i piyasaya sürüldü. Bir public blockchain’e sahip olan kripto paranın temel misyonu akıllı sözleşmelerle uyumlu yüksek güvenlikli, hızlı ve performansı yüksek bir ağ geliştirmek. Seele, blockchain ağını anti-ASIC olarak tanıtıyor. Algoritmasını m-PoW olarak tanımlıyor.

Platformun CEO’luk görevini operasyon araştırması konusunda doktora derecesi bulunan Maolin Zheng yürütüyor. Bunun yanında platformun araştırmalarını matematik alanında doktorası bulunan Shawn Xin, fizik alanında doktorası bulunan Luke Tseng ve bilgisayar bilimleri alanında doktora derecesi bulunan Eva Chen yürütüyor.

haber.coinotag.com‘dan bitcoin haberlerini Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.70
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18