SEC, takip listesine BNB ve Binance Chain’i ekledi

Binance, işlem hacminde tüm zamanların rekorunu kırdığını bildirdi

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Binance Chain’da gerçekleşen işlemleri izlemek için Blockchain analitik firması CipherTrace ile görüşmeyi planlıyor.

California merkezli CipherTrace şirketi şu anda Binance Chain’daki işlemleri izleyebilen tek Blockchain analitik şirketidir. SEC tarafından yayınlanan resmi belge, “CipherTrace ürünleri, BNB’yi ve Binance ağındaki tüm simgeleri destekleyen tek bilinen Blockchain adli tıp ve risk istihbarat aracıdır.” ifadeleir yer aldı.

Kasım 2019’da, CipherTrace Binance ile 189 başka jetona sahip Binance Zinciri ve yaklaşık 3 milyar dolarlık piyasa değerine sahip kripto para birimi BNB ve 189 diğer jeton sağlamak için ortaklık kurdu.

SEC başlangıçta CipherTrace ile dört yıllık bir opsiyon dönemi ile bir yıllık anlaşma yapacak. Sözleşmenin toplam değeri henüz belirlenmemiştir.

“Binance Zinciri, Binance ile topluluktan katılımcılar tarafından başlatılan, toplum tarafından yönlendirilen bir yazılım sistemidir ve tüm işlemler halka açıktır.” dedi.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.