Cuma, Aralık 4, 2020

Sağlık Bakanlığından Binance’e Teşekkür Mektubu!

Binance CEO’su Changpeng Zhao ve Binance’in yardım kuruluşunun başındaki isim olan Helen Hai’ye Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’ndan bir mektup gitti.

Gönderilen mektupta Binance Charity organizasyonunun Türkiye’nin COVID-19 ile mücadelesine yaptığı katkıdan dolayı teşekkür edildi. Mektuptaki ifadeler şu şekildeydi:

“Sayın Changpeng Zhao ve Helen Hai,

Son aylarda dünya COVID-19 olarak bilinen ve sınır tanımayan küresel halk sağlığı ve iyilik haline yönelik bir tehdit ile karşı karşıyadır. Bu virüs uluslararası toplumu siyasi, sosyal ve ekonomik açılarda sınamakta olup hepimize ortak çözümlere ihtiyaç duyduğumuzu göstermektedir.

Bu zamanlar yük paylaşımının en çok anlam kazandığı zamanlardır. Bunun yanı sıra, tüm hükümetlere, devlet-dışı aktörlere ve özel sektöre böyle bir ölçekteki küresel tehdidi yenmek için önemli sorumluluklar düştüğü de bir gerçektir. Bu tehdidin en kısa zamanda üstesinden geleceğimizden hiç şüphem yok.

Bu minvalde ülkemin COVID-19 ile mücadelesine cömert bir katkı sağladığınız haberini almış olmaktan memnuniyet duydum. Binance Charity Fund organizasyonunun böylesine önemli bir uluslararası dayanışma örneği gösteren bu adımını takdir ediyorum. Binance Charity Fund organizasyonuna ülkem ve kendim adına teşekkür ediyor ve iş hayatında başarılar diliyorum.

En içten dileklerimle,

Dr. Selami Kılıç
Sağlık Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Müdürü”

Binance Charity, Sağlık Bakanlığı’na 40.000 N95 maskesi bağışladı. Bu maskelerin bedeli Binance’in kampanyasına katılanlar ve Binance’in kendisi tarafından karşılandı.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Ergovan
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺41.58
  THYAO.IS₺12.24
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.54
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.75