Zengin Baba, Yoksul Baba Yazarı Robert Kiyosaki Bitcoin Hakkında Açıklama Yaptı

bitcoin
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zengin Baba, Yoksul Baba yazarı Robert Kiyosaki, yakın zamanda Bitcoin’in çökmesinin harika bir haber olduğuna dair bir tweet attı. Ayrıca BTC’in değeri 27.000 dolara indiğinde tekrardan BTC alacağını belirtti.

Kiyosaki tweetinde,

Fiyat 27.000 $ ‘a ulaştığında tekrar satın almaya başlayabilirim. Alacağım miktar, küresel makro ortama bağlı olacaktır. Sorunun altın, gümüş veya Bitcoin olmadığını unutmayın. Sorun hükümetteki, FED ve Wall Street’teki beceriksizler. Hatırlayın, 2000 yılında altının fiyatı 300$ idi. 

dedi.

Kiyosaki, doların düşüşünü değerlendirirken, FED’in, Hazine Bakanlığı’nın ve Biden yönetiminin sorunlu olduğunu açık bir şekilde belirtiyor ve onlar hakkında kaybedenler ve sosyalistler diye bahsediyor.

Kripto fiyatları, A.B.D.’de resmi tatil olan Anma Günü’nün bulunduğu hafta sonu boyunca orta derecede aşağı ve yukarı hareketlenmeler yaşadı ve bir çok yatırımcının gerçekleşeceğini düşündüğü kanlı bir kayıp yaşanmadı. Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 35,810.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor ve işlem hacmi anlık olarak $ 34,986,671,171 dolar seviyelerinde.

binance

Yukarıdaki tabloya göre, BTC 23.3 bin dolar seviyelerinde güçlü bir desteğe sahip. Bu, Bitcoin’in yakında 27 bin dolara ulaşma olasılığının olduğunu gösteriyor. Ancak Bitcoin, Mayıs ayında şimdiye kadar %37’den fazla düştü ve bu kripto para biriminin Eylül 2011’den bu yana en kötü aylık performansı oldu.

Bitcoin yakın zamanda yaklaşık %45 değer kaybetti fakat zorlu bir kaç aya rağmen, hala ortalama yıllık %24 artış ve geçen yıla göre yaklaşık %270’lik bir artış kaydetmiş durumdadır.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!