Ripple’ın SEC Davasında Bu Gece Yapacağı Savunmanın Detayları Nedir?

Ripple (XRP) 2
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple ile SEC arasında devam eden XRP’in menkul kıymet olduğu yönünde yürütülen davada 30 Nisan gecesi sıra Ripple’da.

İlgili davada en son SEC tarafı, Ripple’ın direkt olarak SEC’i bildiri yapmamakla sorumlu tutmasına SEC’in böyle bir yükümlülüğü olmadığını açıklamıştı.

30 Nisan gecesi yapılacak olan davaya ilişkin Ripple’ın yapacağı hamle ortaya çıktı.

Ripple mahkemeden SEC’in araştırma raporlarını talep etmişti. SEC ise Ripple’ın bunu düzgün kullanmadığını belirterek ilgili erişimin iptalini talep etti. Bu savunmada ise Ripple tarafı ilgili talebin iptalini istiyor.

Avukat James K. Filan’a göre SEC, diğer regülatörler ile iletişime geçerek Ripple ile ilgili belgeleri talep etti. Ripple ise şimdi bunun SEC’nin yetkisinde olmadığını belirterek mahkemeden buna yönelik bir karar alınmasını talep edecek.

XRP fiyatı ise 2 dolarlık ATH’den sonra tekrar 1 dolara gerilemişti. Tekrar yükselişe geçen Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 1.43dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!