Ripple Yorum Analizi 14 Temmuz 2020

ripple xrp

Ripple fiyatı söz konusu olduğunda temel teknik seviyelerin dikkate alınma potansiyeli artıyor.
Düşen kama modelinin üzerindeki XRP / USD kırılması, hacim ve satıcı baskısı ile takip edilmelidir.

Ripple fiyatı geçen hafta 0.17 $ ‘ın altındaki düşüşten 0.21 $’ ın biraz üzerine çıkan artıştan sonra yatırımcılarına kayıplarını geri verdi. Genel olarak, XRP son birkaç yıldır en güçlü oyunculardan biri olmamıştır. Ancak, topluluğu dijital varlığın yakın bir gelecekte yeni bir yükselişe geçeceğinden umutlu.

Teknik seviyeler ve teknik göstergeler, dördüncü en büyük kripto para birimi için çok önemli bir anı vurguluyor. Bu noktada bir karar verilmeli ve soru şu ki, XRP nasıl tepki verecek?

Ripple fiyat son zamanlarda hem BTC hem de USD çiftlerine karşı düşüş trendi direncinin üzerinde kırıldı. Daha geniş bir kapsamda, göstergeler kriptoassetin bir kopma eşiğinde olduğunu ortaya koyuyor. Bununla birlikte, bu kesintiler özellikle karttaki kripto para birimleri sıkı aralıklı ticaret ve konsolidasyon sonucuna yaklaştığında hacim tarafından desteklenmelidir.

XRP / USD Yorum Analiz Grafiği

Düşen kama deseni ikramiye Ripple boğalar dokunmak gerekir. Geçen hafta modelin üzerinde bir kopuş yaşandı. Fiyat, önemli hareketli ortalamaların üzerine çıktı (50 günlük EMA ve 100 günlük EMA). 0.21 $ ‘dan gerilemenin ardından XRP / USD, 0.20 $’ da çok önemli kaldı. Hemen olumsuz tarafı 100 günlük EMA (0.1968) tarafından desteklendi. 50 günlük EMA (0,1923 $) da destek sağlamak için hazır.

50 günlük EMA’nın üzerinde durmak, bir sonraki 0,30 dolara yükselmesi için özellikle hayati önem taşımaktadır. MACD de yukarı taşlıyor ve 0,00 (orta hat) üzerindeki bir kırılma bir ralliyi tetikleyebilir. 0.21 $ ‘dan gerilemeye rağmen, RSI 60’ın üzerinde tutmayı başardı. Başka bir deyişle, satıcıların çekiş gücü azalmış gibi görünüyor ve en az direnç yolu kuzeyde. Bununla birlikte, boğaların kopuşu güvenle takip etmesi gerekiyor çünkü kısa vadede 0,30 dolar elde edilebilir.

XRP / USD fiyat grafiği Tradingview tarafından XRP / USD fiyat tablosu

Ripple Gün İçi Anahtar Seviyeleri

Spot oranı: 0.1987 $

Bağıl değişiklik: -0.0002

Yüzde değişimi: % -0.10

Trend: Ayı

Volatilite: Daralan Alan

CoinOtag’ı TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.