Salı, Nisan 20, 2021

Ripple Yorum 4 Mart 2020: XRP Yorum Ve Analizi

Ripple Yorum 4 Mart 2020 – XRP fiyat etiketi son günlerde gösterdiği %22’lik düşüş hareketi ile yatırımcılarının tepkisini çekmeye devam ediyor. XRP fiyatı yazım saati itibari ile 0.23 dolar olarak gözükmekte.

Ripple Yorum 4 Mart 2020: 0.24 Dolar Aşılacak mı?

Ripple Yorum 4 Mart 2020 – Anlık Grafik

Yatırımcılar düşüş eğiliminin devam edeceği yönünde endişe duymaya devam ediyor. Yatırımcılar Bitcoin ve altcoin fiyat hareketlerinin ne zaman yükseliş eğilimine geçeceği sorusuna bir türlü yanıt bulamıyor. Bazı Ripple yatırımcıları 0.18 dolara geri dönüş olmasını beklerken, bazıları ise kısa süre içerisinde fiyatın 0.24 dolar direncini kırabileceği görüşünü sürdürmekte.

Ripple yorum 4 mart 2020
XRP Yorum 2020

Son dönemde bazı XRP yatırımcıları özellikle Ripple CEO’su tarafından yapılan açıklamalar neticesinde ellerindeki XRP varlıklarını satmak konusunda ısrarcı olsa da çoğu, zarar elde ettiklerinden satış yapmaya çekiniyor.

Çoğu XRP yatırımcısı zarar içerisinde olduğundan söz ederken, bir grup ise kısa süre içerisinde fiyatların düşebilecek olduğundan yakınarak zararına bile olsa ellerindeki varlıkları çıkarmayı sürdürüyorlar.

XRP Yorum 2020:0.24 Dolar Direnci Mart Ayında Kırılamayabilir!

Bazı analistler Mart ayında XRP fiyatının 0.23 dolar seviyesinin semalarında seyretmesinin, fiyatın 0.24 doların üzerine çıkamayacak olduğu durumuna işaret ettiğini bildiriyorlar. Zira mart ve nisan aylarında Bitcoin halving olayı sebebi ile kar satışı bekleyen analistler, kripto para piyasalarında düşüşler yaşanabileceğini ifade ediyor. Kripto para pazarında yaşanan son gelişmeler yatırımcıları mağdur etmeye devam ederken, bazı yatırımcılar ise bu durum karşısında sakinliğini koruyarak, stop-loss emrini kullanıyor ve planlı bir şekilde hareket ederek kar amaçlıyorlar.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺25.10
  THYAO.IS₺11.60
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺14.96