Ripple Yorum 29 Şubat 2020: XRP Yorum Ve Fiyat Analizi

137,5 Milyon Ripple XRP Transferi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple Yorum 29 Şubat 2020 – Fiyatın geri çekilmesinin ardından yukarı yönlü bir hareket eğilimi kaydeden XRP fiyatı günlük grafikte aşırı satım bölgesinde fiyatlandığını, ama sonrasında hareket yönünü dengelediğini görüyoruz. Alımların devam etmesi durumunda ilk etapta 0.26 direnci göz önüne alınabilir. Sonraki periyotta ise 20 MA’yı yukarı yönlü kırmasının Ripple açısından önemli olduğu öngörülmekte. Geri çekilme halinde ise 0.22 dolar desteği izlenebilir. Yazım saati itibari ile XRP fiyatı 0.23 dolar olarak görünmekte.

Ripple Yorum 29 Şubat 2020:Fiyat Tahminleri

Kripto para camiasının saygın analistlerinden Michael van de Poppe, Ripple fiyatı için yaptığı son yorumunda en popüler 3. kripto paranın yeniden 0,28 dolar ile 0,30 dolar seviyelerini görme ihtimali üzerine fikirlerini paylaştı. Twitter’dan paylaştığı yorumunda Ripple yatırımcılarının yüreğine su serpen analist, XRP’nin söz konusu değerleri görebilmesi için ilk etapta 0,245 dolar seviyesini görmesi gerektiğini vurguladı. XRP an itibarı ile 0,235 dolardan işlem görmekte.

Crypto Michael’ın da dediği gibi eğer XRP birim fiyatı 0,24 dolarlık direnci kırabilirse eğer 2020’nin başında gösterdiği yükseliş trendini yeniden canlandıra bilir. Ancak altcoinler için her zaman olduğu gibi Bitcoin’in hareketleri son derece önem arz etmekte.

Ripple Yorum 29 Şubat 2020 – Günlük Grafik

XRP Yorum 2020:Ripple Ne Yapıyor?

Ripple, kısa bir süre içerisinde birçok önemli ortaklığa imza attı ve atmaya da devam edeceği düşünülmekte. Buna rağmen bugün paylaşılan bir veri, XRP topluluğunu Ripple ağına üye firmalar konusunda tartışmaya itti. İlk olarak üye şirketlerin sayısının 450 ve üstü olarak belirtilen verinin daha sonra 300 olduğu bilgisi paylaşıldı.

“Hata” Düzeltildi

Ripple yorum 29 şubat 2020

Bu rakam geçtiğimiz senenin sonbahar dönemine kıyasla Ripple’ın ciddi bir üye artışı yakaladığını göstermekte. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse o tarihlerde 300 üyenin üzerine çıktıklarını açıklamıştı. 450 üyenin doğru olması, üye sayısının kısa süre zarfında 150’den fazla arttığı anlamına gelmekte.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!