arama

Ripple Yorum 25 Şubat 2020:XRP Yorum Ve Analizi

Ripple yorum 15 şubat 2020

Ripple Yorum 25 Şubat 2020 – Ripple Fiyatı kısa süre önce 0,34 ABD Doları fiyatına kadar çıkarak dikkatleri üzerine çekti. Fakat, bu zirveden sonra tüm beklentileri boşa çıkararak dramatik bir şekilde 0,26 dolar civarlarına geriledi. Bu geri dönüşe rağmen XRP hakkında olumlu düşüncelere sahip olan birçok analist ve yorum uzmanı bulunmakta. Yazım saati itibari ile XRP fiyatı 0.26 dolar. İşte analistlerin XRP’nin daha fazla yükseleceğini düşünmesinin sebepleri!

Ripple Yorum 25 Şubat 2020:Ripple fiyatı 0,60 dolara yükselecek!

Önde gelen kripto para yorum ve analistlerinden Cal, kısa süre önce XRP’nin uzun vadeli grafiğinin yükselişe geçtiğini, ayrıca temellerinin iki yıl öncesine dayanan yatay bir desteğe dayandığını söyledi. Ünlü Analist, fark ettiği gelişen yükseliş dengesinin öneminin tam anlaşılmadığını ve küçümsendiğini dile getirdi.

Analist, XRP grafiğinin beklediği gibi hareket etmesi halinde, kripto para biriminin iki yıllık destek noktası olan 0,21 ila 0,24 dolar bölgesine kadar geri çekilmesini öngörüyor. Ayrıca Cal, kabaca XRP’nin yıl sonuna kadar 0,60 dolara ulaşmasını bekliyor.

XRP Yorum 2020:Financial Survivalism

Hiç Sekmeyen Bitcoin tahminleriyle bilinen ünlü analist Financial Survivalism’de, XRP için aynı düşüncelere sahip. Analist, Cal’ın öngördüğü gibi kripto paranın 0,24 dolara kadar geri çekilmesini bekliyor. Ardından analist, XRP için boğaların devreye girerek kripto para değerini %160 oranında arttırarak 0,70 dolara ulaştırmasını bekliyor.

Ripple Yorum 25 Şubat 2020
Ripple yorum 2020 – Ripple 2020 Analizi

Analist bu tahminini şu faktörlerle destekliyor: HeikenAshi mumları haftalık olarak yeşile döndü, bu da boğa trendinin başlayacağını gösteriyor. Kripto para yatay olarak destekleniyor ve boğa durumunu güçlendirecek olan düşen kama deseninin üzerine çıktı.

Popüler analist Ripple yorum 2020: Ripple’da kısa vadede bir geri dönüş yaşanabilir

XRP’nin uzun vadeli görünümü bir kez daha iyimser görünmeye başladı. Analist Cal’ın belirttiği gibi, XRP’nin uzun vadeli boğa grafiği yükselişe geçmeden önce önümüzdeki aylarda hafifçe bir düzeltme gösteriyor.

Ripple Yorum 25 Şubat 2020
XRP Yorum 2020 – Peter Brandt Ripple Yorum

Usta analistlerden biri olan Peter Brandt’ta XRP için kısa vadeli düşüş öngören analistler arasında. Efsanevi analist, XRP için baş ve omuz paterninin oluştuğunu söyleyerek yakında düşüş yaşayabileceğini öne sürdü.

Ancak Peter Brandt’ın çizdiği grafikte XRP için en düşük seviye 0,207 dolar seviyesi. Bu seviye birim için işlerin kötüye gideceği anlamına gelmekte. Çünkü kripto para birimi bu seviyeye gerilerwe, önemli günlük ve haftalık desteklerini kaybeder ve boğalar başladığı yere döner.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Enes Başoğlu
Enes Başoğlu Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap