Salı, Kasım 24, 2020

Ripple: Yeni boğa döngüsü XRP fiyatını 0,92 dolara itebilir! Analist

Yeni bir boğa döngüsünde, RippleAnalist “MAGIC” e göre XRP 0,92 ABD Dolarına kadar yükselebilir. Yükselişteki önemli direnç, 0,32 dolar, 0,55 dolar ve 0,80 dolar olabilir.

Sahte analist “MAGIC” geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden XRP için oldukça iyimser bir fiyat analizi paylaştı. Twitter’da 30.000’den fazla takipçisi olan tüccara göre XRP, yeni bir boğa döngüsüne geçişi tamamlayabilir. Analist, XRP için hedef fiyatın 0,92 ABD doları olabileceğini söyledi.

Trading View aracılığıyla yayınlanan bir gönderide analist, XRP’nin Temmuz ayında günlük grafikte büyük ölçüde düşen bir takoz modelinin ötesine geçtiğini açıkladı. O zamandan beri, “XRP’nin düşen kama deseninin (mavi) tepesine geri çekildiği ve destek için birçok kez test ettiği gözlemlenebilir. MAGIC, XRP her seferinde düşen kamanın tepesini destek olarak tuttu ve şimdi XRP’nin tersine ciddi bir dönüş yaptığını görebiliyoruz ”dedi.

xrp fiyat tahmini

Kaynak: https://www.tradingview.com/chart/XRPUSD/EIVKsoco-XRP-Appears-To-Be-Completing-Transition-into-A-New-Bull-Cycle/

Dahası, analist düşen kama modelinin boyutuna bağlı olarak yukarı hedefin 0,80 dolar civarında olması gerektiğine inanıyor. Bununla birlikte, genel ayı piyasası için% 23.6 geri dönüş 0,92 $ civarında. Bu bağlamda MAGIC şunları belirtir:

Dolayısıyla, XRP’nin 0.92 seviyesini test etmek için 0.80 seviyesinin oldukça üzerinde yükselmesi mümkündür. MACD, yukarı yönde güçlü bir genişleme yazdırarak daha yüksek seviyelere itme olasılığını artırıyor.

Bununla birlikte, bu seviyelere ulaşılmadan önce, XRP’nin yakın gelecekte mücadele etmesi gereken bazı önemli yükseklikler var. MAGIC’e göre, bu seviyelerin tamamı “0.32 USD ila 0.35 USD” civarında. Dirençler ortadan kaldırıldığı sürece, bir sonraki büyük direnç 0,55 USD’ye kadar takip edemedi:

Öyleyse, XRP bu zirveleri aşabilirse (ki bunun yüksek bir şans olduğuna inanıyorum), bir sonraki büyük direncin yattığı 0.55 seviyesine kadar bir koşunun yolunu açacaktır. Bundan sonra 0.80 aralığında bir test bekleyebiliriz. Bu yüzden, mücadele edilecek bazı güçlü direnç seviyeleri varken, XRP’nin hepimizin beklediği bir sonraki güçlü boğa piyasasının eşiğinde olabileceğini düşünüyorum.

Aynı zamanda MAGIC, XRP’nin daha yüksek ve en düşük seviyeler oluşturmaya yeni başladığı konusunda da uyarıldı. Analist, “Yani ayı piyasası sona ermiş gibi görünüyor ve biz de bir sonraki boğa döngüsüne geçiş aşamasından çıkıyoruz” diye devam ediyor. Bununla birlikte, boğa piyasasının ancak XRP’nin yukarıda belirtilen yüksek seviyelerden geçebilmesi durumunda doğrulanması beklenebilir.

Şu anda söylenebilir ki RippleXRP, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile karşılaştırıldığında ortalamanın oldukça altında bir performans gösteriyor. Yılın başından bu yana, XRP 0.19 $ ‘dan şu anda 0.29 $’ a ve dolayısıyla “sadece”% 57 arttı. Buna karşılık, Bitcoin (+% 145) ve Ethereum’un (+% 270) yılbaşından bugüne (YTD) fiyat artışları çok daha etkileyici.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 18,302.27dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Kripto Para Hesaplayıcı

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺47.92
  THYAO.IS₺11.74
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.12
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.16