Ana SayfaKripto Para AnalizleriRipple (XRP) Yorum Analizi! Destek Seviyesinde!

Ripple (XRP) Yorum Analizi! Destek Seviyesinde!

-

Destek seviyesinde bulunan XRP için kısa ve orta vadeli analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

Ripple (XRP) Kısa Vadeli Fiyat Analizi

Ripple-Yorum-Analizi03
Ripple-Yorum-Analizi03

Anlık olarak 0.3443 dolardan işlem gören XRP destek seviyesi olarak belirlenen 0.3309 dolardan tepki almak üzeredir. Bu seviyenin bizler içinde alım bölgesi olacağını düşünmekteyim. Çünkü fiyat daha öncesinde de birçok kez buraya gelerek yukarıya doğru ilerlemiştir. (bknz: Kripto Para Cüzdanı Nedir?)

Direnç seviyesi olarak belirlediğimiz ilk bölge 0.3964 dolardır. Buranın da bizler için kar alım seviyesi olabileceğini düşünmekteyim. Çünkü fiyat geçmiş izlenimlere bakıldığında birçok kez buradan geri dönüşler sağlamıştır. Ancak eğer bu seviye yukarıya doğru kırılır ise bir sonraki hedef direncimiz 0.4386 dolar olacaktır.

Ripple (XRP) Orta Vadeli Fiyat Analizi

Ripple-Orta-Vadeli-Analizi11
Ripple-Orta-Vadeli-Analizi11

Orta vadeli fiyat analizimize baktığımızda karşımızda daha net yapılar oluşmaktadır. Şu anda destek seviyesinde bulunan bir fiyat hareketi gözlemlemekteyiz. Bu fiyatın buradan tepki almasını ve direnç seviyesine kadar ilerlemesi gerektiğini düşünmekteyim. Çünkü daha öncesinde de buradan tepki alan fiyat bir sonraki direnç bölgesine hareket sağlamıştır.

Direnç seviyesi olarak belirlediğimiz ilk bölge 0.4047 dolardır. Bu seviyenin bizler için kar alım seviyesi olduğunu düşünmekteyim. Çünkü fiyat hareketleri burada son bularak destek seviyesini tekrar etmiştir. Ancak eğer bu seviye yukarıya doğru kırılır ise bir sonraki hedefimiz 0.4451 ardından 0.5181 dolar olacaktır. (bknz: Blockchain Nedir?)

Bilal Tekmil
Bilal Tekmil
Düzce Üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümünde eğitim görmekte olan Bilal Tekmil blokchain teknolojisine olan ilgi ve bilgisini Coin Otağ kullanıcıları ile paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler