Ripple (XRP) Yatırımcıları SEC Üzerinde Baskı Kuruyor!

Dilekçeler, çevrimiçi bir kampanya ve hatta bir fiyat pumpı planından sonra, XRP topluluğu Ripple'ın arkasında toplanmaya devam ediyor. Cuma günü, bir kısmı bir adım daha ileri giderek SEC karargahının önünde bir protesto düzenledi. SEC'i "kripto para birimindeki savaşı durdurmaya" çağırıyorlardı.

Ripple (XRP) 2
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XRP’nin arkasındaki şirket Ripple, XRP’lerin menkul kıymet olduğunu iddia eden SEC ile yasal bir savaş ile uğraşıyor. Ripple aleyhine açılan dava, aylar boyunca devam ediyor.

Dava, öncelikle, XRP’yi bazı kripto borsalarından delist edilmesine yol açtı. Bu, panik satışına yol açtı fiyatta büyük bir düşüş gerçekleşti.

XRP Topluluğundan Protesto!

Bu durum ve sektördeki son gelişmeler, kripto düzenlemeleri veya bu konudaki düzenlemelerin eksikliği konusundaki tartışmaları teşvik etti. Topluluğun önemli bir kısmı, sektördeki mevcut davanın, eski SEC başkanı Jay Clayton tarafından Ripple ve XRP’yi düşük tutmak ve Bitcoin ve Ethereum’u artırmak için başlatıldığına inanıyor.

SEC merkezinin dışında protesto edenlerden bazıları, SEC’i Jay Clayton’ın iddia edilen çıkar çatışmasını incelemeye çağıran işaretler taşıdı. Diğer işaretler arasında “kripto ikiyüzlülüğünü durdurun”, “kripto para birimi suç değil” ve “XRP bir menkul kıymet değil” gibi söylemler yer aldı.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.861911dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!