Ana SayfaHaberRipple (XRP) ve Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini! | Büyük Düzeltme Yolda mı?

Ripple (XRP) ve Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini! | Büyük Düzeltme Yolda mı?

-

Kripto para piyasası nispeten konsolidasyonda ve Bitcoin 40.000 ila 37.000 dolar arasında sallanıyor. Ethereum yükseliş trendi ile mücadele etmeye devam ediyor, özellikle 2.400 dolarlık destek kaybıyla. Çoğu kripto varlığı, Theta Network ve Theta Fuel gibi bazı seçilmiş altcoinler dışında kırmızı renktedir.

Ripple (XRP) Analizi!

Sınır ötesi para transferi tokeni, konsolidasyon süresini hafta sonuna kadar uzattı. Dar aralığı 0,8 ila 0,9 dolar arasında değişiyor. Bununla birlikte, 50 Basit Hareketli Ortalama (SMA), hemen yukarı yönlü 0,85 dolardan sınırlanıyor.

Boğalar 1 doların üzerine çıkmaya odaklanırken XRP, yazı yazılırken 0,84 dolardan sallanıyor.

Günü 50 SMA’nın üzerinde kapatmak, yükseliş ayağını 0.9 dolara doğru doğrulayabilir, ancak 1 dolara kırılma, alıcının 100 SMA’daki direnci kırma yeteneğine bağlı olacaktır.

XRP/USD Dört Saatlik Grafik

 

Dogecoin (DOGE) Analizi!

Dogecoin, dört saatlik zaman çizelgesi grafiğine göre büyük bir geri çekilmenin eşiğinde. Meme jetonu 0,3 doların üzerinde zar zor tutunabilirken, aynı zamanda 50 SMA’da inatçı dirençle savaşıyor.

Bu seviyede satış emirlerini tetiklemesi muhtemel birçok satış emri nedeniyle günü 0,3 doların altında kapatmak zararlı olacaktır. Bu nedenle Dogecoin, 0,28 ABD doları desteğinin yanı sıra, 0,22 ABD dolarına (Mayıs ayındaki destek) sığınabilir.

DOGE/USD Dört Saatlik Grafik

MACD, grafikte görüldüğü gibi düşüş eğilimi gösteriyor. Sıfır çizgisinin üzerine yerleşmedeki başarısızlık, MACD’nin düşüş eğilimi olduğunu varsayıyor. Ayrıca, MACD çizgisi, sinyal çizgisinin altında geniş bir boşluk bırakırsa, düşüşler belirgin hale gelecektir.

Yukarı yönde, 50 SMA’nın üzerinde bir kırılma, yükseliş anlatısına güven katabilir. Bununla birlikte, boğalar 100 SMA’yı geçen ve 0,4 dolara doğru olan kazanımlara odaklanmalı.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$23,818.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler