Pazar, Kasım 29, 2020

Ripple 45.000.000 $ değerinde XRP satın aldı!

Ripple 2020’nin üçüncü çeyreğine ilişkin rakamları açıkladı. Buna göre şirket, ODL’den (On-Demand Liquitidy) 81 milyon dolar satış elde etti. Karşılaştırma için önceki çeyreğe bakıldığında, ODL satışlarından elde edilen rakam 33 milyon dolardı.

Ek olarak, Ortalama Günlük Hacim (ADV) de önemli ölçüde arttı. Son çeyrekte ADV yüzde 106 artarak 404 milyon dolara ulaştı. 2020’nin üçüncü çeyreğinde XRP’nin toplam hacmi 37 milyar dolardı.

Ripple’ın Kredi Limiti ürünü ODL satışlarını artırdı!

Ripple, “Credit Line” adında yeni bir ürün olan “Kredi Hattı”nı piyasaya sürdü. Bu, ODL müşterilerinin XRP’yi yönlendirmesi içindi ve Ripple, kredi almalarına böylelikle izin verdi.

Şirket yaptığı açıklamada, “Kredi Hattı ODL müşterileri tarafından test edildi ve ilk geri bildirimler son derece olumlu” dedi.

Daha önce xRapid olarak adlandırılan ODL ödeme hizmeti, XRP’yi iki fiat para birimi arasında bir köprü olarak kullanıyor. ODL müşterileri parayı tercih ettikleri para biriminde tutabilirler, bu da eski ödeme yöntemlerine göre bir avantajdır. Kredi Hattının eklenmesiyle, ODL müşterileri sermaye yönetiminde daha fazla esnekliğe sahip oldu.

Tedarik endişeleri nedeniyle Ripple XRP satın aldı!

XRP’nin piyasaya doğrudan satışı XRP yatırımcıları için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Yoğun eleştiriden sonra Ripple 2019’un son çeyreğinde bu uygulamayı bitirdi ve devam etmedi.

Daha sonra şirket, XRP’yi bir önceki çeyrekten itibaren ikincil piyasadan almaya başladı. Bunu piyasa sağlığını desteklemek için yaptığını belirten Ripple, XRP alımlarının devam edebileceğini bildirdi. Şirket son raporunda 45 milyon 550 bin dolar XRP satın aldığını duyurdu.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.622721dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Ergovan
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺44.22
  THYAO.IS₺11.93
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.68
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.09