Ripple (XRP) Fiyatının 2 Dolara Ulaşabilmesinin 5 Yolu!

Piyasa sohbetlerine göre Ripple'ın (XRP) aşağıdaki nedenlerden dolayı yakın vadede 2 dolara bile ulaşma şansı var.

xrp ripple
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasası son zamanlarda büyük bir düşüş yaşadı ve birçok kişinin yükseliş eğiliminin sona ermiş olup olmadığını sormasına neden oldu.

Bununla birlikte, Bitcoin 30 bin doların ortalarında destek bulmakta zorlanırken, diğer bazı en iyi tokenler, son zamanlardaki yüksek seviyelerde olmasa da yine de önemli kazanımlar elde ediyor. XRP de bunlardan biri.

Kripto piyasası, Mart ortasında 1 trilyon dolarlık kripto para birimi piyasadan silindikten sonra kaybettiği ihtişamının bir kısmını geçici olarak geri kazanmaya başladığından bazı madeni paralar direnç gösteriyor.

Ripple’ın XRP’si, en etkileyici şekilde iyileşen tokenlerden biri. Piyasa sohbetlerine göre XRP’nin aşağıdaki nedenlerden dolayı yakın vadede 2 dolara bile ulaşabilir.

Ripple’ın SEC’e Karşı Zaferi

Ripple, Aralık 2020’de başlayan bir davada SEC ile mücadele ediyor. SEC, Ripple’a karşı, firmanın kayıtsız menkul kıymet teklifleri yoluyla yatırımcılardan para aldığını belirten bir dava açtı. Dava, XRP fiyatını olumsuz etkiledi.

Bununla birlikte, dava başladığından beri, Ripple, Nisan ayında Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna karşı birçok anlaşmazlığı kazanması gibi birçok cephede kazanmayı başardı ve bu da Ripple’ın fiyatını 1 doların üzerine çıkardı.

Ek olarak, hakim, düzenleyicinin Ripple’ın yasal iletişimlerine erişim sağlamasına karşı karar verdiğinde Ripple SEC ile başka bir anlaşmazlığı kazandı. Bu kazanç, yatırımcıların, Ripple’ın kazandığı yönünde yorumlar yapmasına yol açtı.

Ripple’ın Halka Açılma Planları

Ripple’ın ayrıca halka açık bir şirket olma planları yaptığı da iddia ediliyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’ın halka açılma olasılığının yüksek olduğunu ve muhtemelen SEC ile ilgili dava çözüldükten sonra gerçekleşeceğini açıkladı.

Ripple halka açılırsa, XRP’nin fiyatının yükseleceğini ve muhtemelen 2 dolara ulaşacağı düşünülmekte. Çünkü, bu, yatırımcının Ripple’a ve dolayısıyla XRP’ye olan güvenini artıracaktır.

Amerika kripto para

ABD Regülasyonları

ABD finans piyasası gözlemcileri, kripto sektörünü düzenlemenin yollarını arıyor. Bu şu anda kripto piyasasına zarar veriyor olsa da, bazı kripto topluluğu üyeleri, belirsizliği ortadan kaldıracağı için düzenlemelerin uzun vadede kripto para birimlerine fayda sağlayabileceğine inanıyor.

Brad Garlinghouse geçtiğimiz günlerde yaptığı röportajda düzenlemeler hakkında konuştu ve burada ABD’nin kripto düzenlemelerini netleştirmesi gerektiğini belirtti. Böyle bir durumda XRP ve diğer para birimlerinin değeri artabilir.

Eşsiz Pazar Konumu

Bazı piyasa analistleri, benzersiz piyasa konumu nedeniyle Ripple’ın gelecekte başarılı olacağını da belirtiyor. Ripple’ın ekosistemi, öncelikle bireyleri hedefleyen merkezi olmayan finans uygulamaları etrafında dönmüyor. Bunun yerine dünya çapındaki finans firmaları tarafından kullanılıyor.

Son derece değişken bir kripto para birimi sektörünün arka planına karşı, Ripple’ın daha yerleşik işletmeden işletmeye kullanım durumları XRP’yi gelecekteki kargaşayı atlatmak için iyi duruma getirebilir. Bu nedenle, kripto piyasasının geri kalanı düşüş eğiliminde olsa bile XRP tokeninin fiyatı yükselebilir.

XRP Fiyat Analizleri

Analistler ve kripto takip firmaları tarafından yapılan piyasa tahminleri de olumlu. XRP’nin 2021’in sonundan önce 2 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyorlar.

Bir kripto para fiyat tahmini, XRP’nin 2023’teki olası fiyat hareketini gösterdi. Bu, jetonun 2,62 dolara ulaşacağını gösteriyor. Bu olursa, sanal para birimi için büyük bir adım olacaktır.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.789227dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!