Ripple (XRP) Fiyat Analizi! | 1 Doların Üzerine Yerleşiyor!

Son birkaç gündür, Ripple fiyatı 1,20 dolar direnç seviyesinin üzerinde yükseliş momentumu geliştiremedi. Teknik analiz Ripple'da hangi seviyeleri öngörüyor?

Ripple (XRP) 5
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XRP/USD, piyasa 0.96 dolar desteğine geri döndüğü ve şu anda tekrar yükselmeye hazırlandığı için yükseliş gösteriyor. Bu nedenle, Ripple fiyatının bugün daha da yükselmesini ve 1,20 dolar seviyesine doğru ilerlemesi olası. XRP/USD kapanış fiyatının ardından dün 1,01 dolardan açılmasına rağmen, o zamandan beri boğalar yükselmeye hazırlanırken piyasa yatay hareket etti. Bu nedenle, XRP/USD’nin önümüzdeki 24 saat içinde bir sonraki hedef olan 1.20 dolara yükselmesini bekliyoruz.


XRP/USD Paritesi

Ripple Fiyat Tahmini: Ripple için Sonraki Yön Neresi!

Boğalar, Ripple fiyatını 21 günlük hareketli ortalamanın üzerinde tutmayı başarırsa; muhtemelen 1.28 dolar, 1.38 dolar ve 1.48 dolar direnç seviyelerini bulabilir. Bu arada, piyasa düşüş hareketine devam ederse, muhtemelen 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altındaki en yakın desteğe ulaşabilir ve daha fazla düşüş piyasayı 0,70 dolar, 0,60 dolar ve 0,50 dolar desteklere çekebilir. Bu arada, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi yavaş yavaş 50 seviyesinin altına doğru hareket ediyor ve bu da yana doğru bir hareket olduğunu gösteriyor.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamalar etrafındaki fiyat hareketi bozulmadan kalsa da, Ripple’ın fiyatı teknik göstergeye göre hala aşağıyı gösteriyor. Bu nedenle, satış baskısı devam ederse, Ripple fiyat oynaklığının önümüzdeki işlem günlerinde yeni bir düşük seviye yaratması muhtemeldir.

Şu anda, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi, 50 seviyesinin üzerinde geziniyor; yatırımcılar, sinyal hattı 50 seviyesinin altına düşerse yakında olumsuz piyasa hareketi görmeye devam edebilir.


XRP/BTC Paritesi

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.793117dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!