Salı, Ocak 19, 2021

Ripple: XRP balinalarının sayısı Spark token airdrop öncesinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

XRP balinalarının sayısı, Spark token Airdrop beklentisiyle tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. SPARK airdrop’u almak için kurulmuş neredeyse 95-000 bireysel hesap var.

Santiment veri analiz platformuna göre, Yaklaşık 5,67 milyon doları (baskıya girdiği sırada) temsil eden 10 milyondan fazla XRP’ye sahip XRP hesaplarının sayısı, Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 339’a yükseldi. Spark token airdrop. Santiment’e göre bu, Son üç haftada yüzde 10,1’lik bir artışı temsil ediyor.

XRP Wale Santiment

Kaynak: https://twitter.com/santimentfeed/status/1337195085717360644

Santiment’e göre, Aidrop beklentisiyle XRP’nin işlem hacminin Ethereum’un (ETH) yerini almak üzere olduğu da dikkat çekiyor. Coinbase, Bitfinex, Binance, Bithumb ve UpBit dahil olmak üzere 50’den fazla kripto para birimi, Merakla beklenen etkinliğe katılıyor.

XRP Defterindeki tüm bakiyelerin anlık görüntüsünden sonra, Spark (FLR) tokenleri 1: 1 (veya daha fazla) oranında ücretsiz olarak dağıtılacaktır. Bir Twitter kullanıcısına göre, SPARK Airdropunu almak için kurulmuş neredeyse 95-000 bireysel hesap var. Bu hesaplar toplamda 21 milyardan fazla XRP’ye sahip. Kullanıcı ayrıca, SPARK airdropunun duyurulmasından bu yana XRP stoklarının neredeyse 500 milyon dolar arttığını açıklıyor. Toplamda, XRP fonları %12 arttı.

XRP sahiplerinin airdrop’tan bekleyebilecekleri

CNF, Hariç tüm XRP sahiplerinin Ripple Laboratuvarlar ve bazı eski çalışanları Ripple Labs, Spark tokenini talep edebilecek. 12 Aralık’ta anlık görüntü alındıktan sonra, Bu adresler ve airdropu desteklemeyen tüm borsa adresleri, Uygun kişiler havuzundan kaldırılacaktır.

Buna göre, Yaklaşık 45 milyar XRP, airdrop’a (katılmayan borsalar hariç) katılmaya uygun. Flare Networks’ün CEO’su Hugo Philion’un açıkladığı gibi, Bu, XRP sahiplerinin Spark tokenini 1 XRP = 1 Spark tokenden daha yüksek bir oranda almalarına neden olacak:

45 milyar Spark tokenini talep etme hakkı daha sonra kalan her adrese anlık görüntüdeki orantılı XRP bakiyesine göre dağıtılacaktır. Bu, geçerli başvuru sahiplerinin sahip oldukları her XRP tokeni için 1’den fazla Spark tokeni almasına neden olabilir.

Hepsi güncel ve neredeyse hepsi eski Ripple XRP’ye kişisel olarak sahip olan çalışanlar katılabilir. Bunun tek istisnası, Belirteci talep etmesi yasaklanan Stellar kurucusu Jed McCaleb.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.289655dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.08
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.22
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.43