Ripple ve SEC Davasında Gerginlikler Sürüyor | XRP Yükselişte!

fsf
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple ise bazı yetkili bilgililerin istenildiği konusunda açıklamalara yer verdi. Bir sonraki davada bu açıklamaların ve iddiaların mahkemede sunulacağı iddia ediliyor.

Ripple yöneticileri son olarak yabancı borsalardaki hesaplarıyla ilgili bilgi vermeyi reddetti. SEC avukatı Jorge Tenreiro Ripple’ın borsalardakı hesaplarla ilgili açıklamalar yapmadığını söyledi. SEC, Ripple’ın yabancı borsalardaki alım – satımlarına önemli ölçüde yer vermişti. Fakat bu önemli ölçüde yer alan durum Ripple tarafından reddediliyor.

SEC, 14 kripto borsasından, Ripple’ın ODL çözümünü kullanan 5 şirketten ve XRP’yi Ripple üzerinden satın alabilen bir yatırımcıdan bazı belgeleri almaya çalışıyor. Ripple ise bu argümanları reddediyor.

XRP son olarak gün içerisinde %0.78 değer artışı gösterdi. Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.647466dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. umut_avatar
    2 ay önce

    Ne çok yükselmiş. %50 ye yakın düştü hiç baktımız mı

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!