Salı, Mart 2, 2021

Ripple toparlanmanın ardından yüzde 47’lik patlamaya hazırlanıyor

Ripple 0,25 ABD Dolar ve 0,27 ABD Dolar olmak üzere iki temel destek seviyesini geri aldı. XRP / USD, simetrik üçgen direncinin aşılmasıyla büyük bir yükseliş bekliyor.

Ripple Perşembe günü kripto para piyasasında satış baskısının kurbanı oldu. Bitcoin ve Ethereum gibi XRP de son birkaç haftada tahakkuk eden kazançların önemli bir kısmını kaybetti. Ayrıca, serbest düşüş sırasında 200 Basit Hareketli Ortalama ve 0,25 $ gibi hayati destek seviyeleri kaybedildi.

Ancak, Ripple 0,27 doların üzerindeki zemini geri kazandıktan sonra tekrar yükseliş eğilimi göstermeye başladı. Artan yönde, boğalar kaybedilen pozisyonu 200 SMA’nın üzerinde geri kazanmaya odaklanıyor, ancak en önemli dönüm noktası 0.3 $ ‘ın üzerine çıkıp yerleşmek olacak.

XRP, 4 saatlik grafikteki simetrik üçgen modelinin üzerinde bir kopuş için savaşırsa, yükseliş görünümü doğrulanacaktır. Bu desen, bir dizi ardışık tepe ve çukurları birbirine bağlamak için iki yakınsayan eğilim çizgisi çizilerek oluşturulur. Genellikle eğilim çizgileri, tepe olarak adlandırılan nispeten eşit bir noktada buluşur.

Bu modelden bir kırılma veya arıza bekleniyor. Kırılmalar, fiyat üst trend çizgisinin üzerine çıktığında meydana gelirken, alt trend çizgisinin altına kayarken bir kırılma meydana gelir. Bir kırılma veya kırılma için fiyat hedefi en yüksekten üçgenin en düşük noktasına kadar ölçülür. Bu nedenle, XRP günlük grafikte üçgeni yükseltirse, muhtemelen %47’lik bir artışla 0,445 $ ‘a yükseleceğine şahit olacağız.

XRP / USD günlük grafik

200 SMA’daki engel sarsılmazsa, kopuşun gerçekleşmeyebileceğini belirtmekte fayda var. Üçgen de 0,14 dolara zıt ve eşit bir hareketle sonuçlanabilir. Şimdilik, konsolidasyon ve 0,27 doların üzerinde destek tutma, yükseliş trendinin anahtarıdır.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.441888dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.86
  THYAO.IS₺14.81
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.98
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.19