Ripple İki Önemli İsmi Kadrosuna Dahil Etti!

Ripple (XRP) 5
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple ile SEC davası çok konuşulmakta ve sonuçları merak edilmekte. Ripple ise bu davadan bağımsız olarak kadrosuna iki deneyimli ismi dahil etti. 

Ripple’da yönetim kuruluna yeni bir isim ve CFO’da değişikliğe gidildi. Ripple sitesinde Amerika Birleşik Devletleri 43. Haznedarı Rosa “Rosie” Gumataotao Rios’un Ripple Yönetim Kurulu’na katıldığı ve Kristina Campbell’in Mali İşler Müdürü olarak göreve getirildiği açıklamalarında bulunuldu.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse konuyla ilgili açıklamalarda bulundu ve şunları dile getirdi:

Bu iki istisnai lider, şirket için çok önemli bir zamanda Ripple’a katılıyor. Rosie’nin kamu ve özel sektördeki deneyimi, özellikle bu süre zarfında, kripto endüstrisinin geleceğini tanımlamak için çalışırken Ripple’a paha biçilmez bir bakış açısı sağlıyor.

Garlinghouse CFO için de şunları dile getirdi:

Kristina’nın hızla ivme kazanan işletmelerde kapsamlı bilgi birikimini eklemek hiç de kolay değildi. Hızlı uluslararası büyümemize devam ederken ve ABD’de yasal düzenlemelerin netliğini savunurken onları takımda bulundurduğumuz için son derece şanslıyız.

Ayrıca yeni CFO Campbell şu açıklamalarda bulundu:

Ripple, küresel ödemeleri henüz tanımlanmamış şekillerde iyileştirmek için benzersiz bir konuma sahip ve bu çözümün bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!