Salı, Ocak 26, 2021

Ünlü Avukat Ripple Gelişmesi Hakkında Konuştu!

Ünlü Avukat Ripple Gelişmesi Hakkında Konuştu! Jake Chervinsky yakın zamanda bir Ripple IPO’su görmeyeceğimizi açıkladı.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse geçtiğimiz hafta oldukça önemli bir açıklamada bulundu ve bütün kripto para sektörünün gündemine oturdu. Davos içerisinde the Wall Street Journal’a konuşan Ripple Labs CEO’su, 2020 yılında kripto para sektöründen birçok firmanın IPO (ilk halka arz) yapabileceğini vurgulamıştı.

CEO buna ek olarak Ripple’ın da bu konuya liderlik edebileceğini ima ederek; 2020 yılında bir Ripple IPO ’su görebileceğimizi ifade etmişti. Bu haber kripto para sektöründe adeta yıldırım hızıyla yayıldı ve birçok insan ve yatırımcı olası Ripple IPO ’su hakkında konuşmaya başladı.

Chervinsky Ripple Gelişmesi Yorumu

Ripple zaten XRP kripto para biriminin menkul kıymet olduğu iddiasından kaynaklı birkaç dava ile boğuşuyor ve böyle bir IPO işleri çok daha karmaşık hale getirebilir. ABD’nin önde gelen menkul kıymet avukatlarından ve kripto para sektörünün tanınan isimlerinden Jake Chervinsky ise bu konuya yönelik önemli bir açıklamada bulundu.

Chervinsky; özel konuşmalar ve röportajların resmi duyurulardan daha önemsiz olduğunu vurguladıktan sonra, Ripple’ın yakın zamanda IPO yapmayacağını vurguladı. Özellikle XRP’nin menkul kıymet statüsünün belirsiz olduğuna değinen Chervinsky, durum böyleyken bir IPO’nun oldukça zor olduğunu açıkladı.

Ripple IPO’sunun XRP Fiyatına Etkisi Hakkında Yeni Tahmin!

Ripple CEO‘su Brad Garlinghouse geçtiğimiz günlerde Davos içerisindeki Dünya Ekonomik Forumu etkinliği esnasında büyük bir haber vermişti.

Kripto para piyasasını yorumlayan Garlinghouse, birçok kripto para ve blockchain firmasının 2020 yılında halka arz (IPO) yapacağını aktarmış ve Ripple‘ın da bu konuda liderlik rolü oynayabileceğini açıklamıştı. Tahmin edildiği gibi bu durum Twitter üzerinde bir patlama yarattı ve birçok analist ile piyasa katılımcısı bu konu hakkında konuşmaya başladı.

Ripple Gelişmesi XRP Fiyatını Tetikleyebilir!

Ripple Gelişmesi
Ripple Gelişmesi

Ripple’ın olası IPO’su bazılarına göre XRP fiyatı için bir felaket anlamına gelse de, tabii ki kendisine katılmayanlar ve farklı görüşler ile nedenler ortaya koyanlar da var. Steven Bull From the Diep isimli Twitter kullanıcısı ve XRP yatırımcısı, Ripple’ın halka arzını destekleyenlerden birisi. 10.000 üzerinde takipçisi bulunan kullanıcı, Ripple’ın bu girişim ile XRP fiyatını daha da yükseltebileceğini vurguladı.

Steven, Ripple’ın IPO’dan elde ettiği para ile daha fazla yeteneği ekibine katabileceğini, daha fazla iş ortağı ile anlaşabileceğini ve XRP ile gerçek problemleri çözmek için ne gerekiyorsa yapıp, daha fazla tesis kurabileceğini açıkladı.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.50
  THYAO.IS₺12.64
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.84
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.26