Diğer
  Ana SayfaHaberRipple Fiyatı Engellerle Karşı Karşıya: XRP Fiyat Analizi!

  Ripple Fiyatı Engellerle Karşı Karşıya: XRP Fiyat Analizi!

  -

  • XRP fiyatı 0,50 dolar üzerinde tutunamadı.
  • XRP için 0,44 dolar seviyesi kritik öneme sahip.
  • XRP, yükseliş için 0,48 doların üzerine tırmanmalı.

  XRP fiyatı genel piyasa düşüşüyle birlikte gerileme yaşıyor. XRP fiyatındaki bu destek seviyeleri korunamazsa düşüş derinleşebilir.

  Ripple Fiyatı Engellerle Karşı Karşıya

  Küçük bir yükseliş hareketinin ardından Ripple’ın XRP’si, ABD Doları karşısında 0,50 dolarlık direncin üzerine çıkmak için hız kazanmakta zorlandı. 0,4868 dolar civarında bir yüksek oluştu ve fiyat, Bitcoin ve Ethereum’a benzer şekilde düşüyor.

  0,475 dolar ve 0,470 dolar destek seviyelerinin altında net bir hareket oldu. Fiyat şu anda 0,4332 dolardan 0,4868 dolara yükseliş hareketinin %50 Fib geri çekilme seviyesinin yakınında işlem görüyor. Şu anda 0,488 doların ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saat) altında işlem görüyor.

  İlk direnç 0,470 dolar bölgesine yakın. XRP/USD paritesinin 4 saatlik grafiğinde 0,470 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi de var.

  xrp-usd-4-saatlik

  XRP/USD 4 Saatlik Fiyat Grafiği

  İlk büyük direnç, 0,480 dolar seviyesine veya 100 basit hareketli ortalamaya (4 saat) yakın. Ana direnç 0,488 dolar seviyesinin yakınında. 0,480$ ve 0,488$ direnç seviyelerinin üzerinde başarılı bir kırılma, fiyatı 0,520$ direncine gönderebilir. Daha fazla kazanç, fiyatı 0,535 dolar direncine gönderebilir.

  XRP’de Daha Fazla Kayıp mı Geliyor?

  Ripple, 0,480 dolarlık direnç bölgesini geçemezse, aşağı yönlü hareketine devam edebilir. Aşağı yöndeki ilk destek, 0,454 dolarlık bölgeye veya 0,4332 dolardan 0,4868 dolara yükseliş hareketinin %61,8 Fib geri çekilme seviyesine yakın.

  Bir sonraki büyük destek 0,440 dolar civarında. Aşağı yönlü bir kırılma ve 0,440 dolar seviyesinin altında bir kapanış olursa, XRP’nin fiyatı kayıpları artırabilir. Belirtilen durumda, fiyat 0,400 dolarlık destek bölgesini test edebilir.

  Teknik Göstergeler

  • 4 Saatlik MACD – XRP/USD için MACD şimdi düşüş bölgesinde hız kazanıyor.
  • 4 Saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi) – XRP/USD için RSI şu anda 50 seviyesinin altında.
  • Ana Destek Seviyeleri – 0,454 Dolar, 0,440 Dolar ve 0,400 Dolar.
  • Ana Direnç Seviyeleri – 0,480 Dolar, 0,488 Dolar ve 0,500 Dolar
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler