Pazartesi, Mart 1, 2021

Ripple Fiyat Analizi: 0.40 dolara düşebilir!

Ripple 0,65 Dolarlık dirençten düştü ve ayılar savaşı kazandı. XRP’nin kısa vadeli analizi, en düşük direnç yolunun aşağı doğru olduğunu gösteriyor.
Ripple % 50 Fibonacci seviyesi desteği devam ederse yükseliş trendine devam edecek.

Ripple geçen haftanın yükseği 0.65 $ ‘dan reddedildi. Bu, sınır ötesi tokenin 0,35 ABD dolarından (birincil destek) toparlanmasının ardından ilk kez önemli ölçüde geri çekildi. Düşüş resmi bozulmadan kalırsa, XRP’nin düşüş eğilimi yokuş aşağı seviyeleri 0,4 dolara doğru gidebilir.

O esnada, Ripple güçlenen düşüş eğiliminin ortasında 0,57 dolardan işlem görüyor. 0.6 $ ve son düşüş arasında 0.76 $ ‘dan 0.34 $’ a düşürülen %61.8 Fibonacci seviyesi de dahil olmak üzere birkaç geçici destek alanı kaybedildi.

Şu anda, 4 saatlik grafikteki 50 Basit Hareketli Ortalama (SMA), %50 Fibonacci seviyesi ile birlikte anında destek sağlıyor. Bu nedenle, bu destek bölgesi ne pahasına olursa olsun savunulmalıdır; aksi takdirde XRP düşüş ayağını 0,4 dolara doğru uzatmaya başlayacak.

Hareketli Ortalama Yakınsama Uzaklaşması, karamsar görünümü güçlendirdi. Göstergenin 0.037’lik yükseklerden reddini takip ediyor. Ek olarak, MACD çizgisi (mavi) sinyal çizgisinin altından geçerek, bir arızanın yaklaşmakta olduğuna işaret etti. MACD hattı sapması ve sinyal hattı genişlemeye devam ederse, XRP’nin daha da düşmesini bekleyebiliriz.

Aynı 4 saatlik grafikteki 100 SMA ve %38,2 Fibo destek sağlamak için sıraya girdi ve bu da kayıpları 0,4 $ ‘a düşürebilir.

XRP / USD 4 saatlik grafik

XRP / USD fiyat tablosu

4 saatlik grafiğe kapsamlı bir bakış, 50 SMA ve %61,8 Fibo tarafından sağlanan destek savunulursa XRP’nin yükseliş trendini yenileyeceğini gösteriyor. Bu önemli seviyenin üzerinde alım satım yapmak, yatırımcıları piyasaya yeniden katılmaya çağıracaktır. Ripple 0,65 doların üzerine çıkabilir ve kendisini 1 dolara doğru itebilir.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98