Ripple CTO’su Kripto Yatırımcılarına Satış Yapmaları Gerektiğini Söyledi!

Ripple: XRP'nin kurumsal kullanımında% 300 artış olduğunu açıkladı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple CTO’su David Schwartz Kripto Yatırımcılarına Satış Yapmaları Gerektiğini Söyledi! Piyasa değeri bakımından 4. sırada olan Ripple’ın son zamanlarda büyük bir artış yaşamasının ardından Ripple CTO’sundan (Baş Teknoloji Sorumlusu) “Hayatınızı değiştirecek miktarlarda kripto para biriminiz varsa lütfen riskinizi azaltmak için satış yapmayı düşünün.” uyarısı geldi. Birçok kişi bu uyarının Ripple yatırımcılarına yönelik olduğunu söylese de Tweet’te öyle bir bilgi yer almıyor.

ripple xrp

Ripple’ın önemli isimlerinden olan Leonidas Hadjiloizou ise David Schwartz’ın BTC ve ETH en yüksek seviyelerine ulaştığında böyle bir uyarı yapmadığını söyledi. Schwartz’ın ise XRP zirve yaptığında bu uyarıyı yapması birçok kişinin, bu uyarıyı, XRP yatırımcılarına yönelik yaptığını düşündürttü.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!