ripple coronavirüs

Ripple Coronavirüs’ü Yeni Fiyat Daha İyi Günler Görecek mi?

Güncellenme Tarihi

Ripple Coronavirüs – Ripple Kurucu Ortağı Chris Larsen, Coronavirüs’ü (COVID-19) yendiğini paylaştı. İyileşen hastaları antikor araştırmaları için kan bağışı yapmaya davet etti.

Ripple Coronavirüs’ü Yendi!

Chris Larsen 2 Nisan tarihinde paylaştığı tweet’te, virüse karşı ön cephede savaşan sağlık çalışanlarına teşekkür etti ve aynı zamanda iyileşmiş hastaları antikor araştırmaları için kan bağışına davet etti.

Larsen, COVID-19 tanısı konulduğunu sosyal medya üzerinden paylaştığı bir fotoğrafta bildirmişti. Kripto para topluluğunun çoğu, yüzünde maske ile hastaneden paylaştığı tweet üzerine hasta olduğunu anlamıştı. 

ripple coronavirüs
Ripple Coronavirüs – Chris Larsen
(Coronavirüs’den kurtulma sürecimde yardımcı olan ön safhada yer alan herkese teşekkür ediyorum. Eğer siz de hastalığı yendiyseniz, antikor araştırmaları için lütfen kan bağışında bulunun.)

İyileşen Hastalar Enfekte Olmuş Kişilere Yardım Edebilir

Uzmanların bildirdiği üzere Coronavirüs gibi güçlü hastalıkları atlatan kişilerin kanında antikorlar oluşuyor. Kan nakli yoluyla bu antikorlar çok hasta kişilerin kendi antikorlarını üretmelerine yardım sağlayabiliyor.

Chris Larsen, Ripple’ın kuruluşunda aktif rol oynamış isimlerden biri. Kasım 2016’da istifa edene kadar şirketin CEO’suydu. Halen Ripple’ın yönetim kurulunda yönetim kurulu başkanı olarak görev yapmakta.

Kripto para birimleri 2017’nin sonlarında tarihi yükselişe imza attıktan sonra Larsen, sahip olduğu Ripple hisseleri ile dünyanın en zengin insanları arasına dahil olmuştu. Larsen ve eşi Lyna Lam, Coronavirüs yardım kampanyalarına destek vermekte.

Bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!