Ripple CEO’sundan Açıklama!

Ripple (XRP) 1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD’nin kripto paralar hakkında yaptığı düzenlemelerin net olmamasını “sinir bozucu” olarak nitelendirdi.

Garlinghouse, ABD’nin Asya’daki ülkelerden farklı olarak kripto para birimleri için henüz net düzenleyici yönergeler sağlamadığını söyledi.

Cuma günkü açıklamalarda Garlinghouse “Singapur gibi pazarlara ve hatta Kore’nin kripto para birimleri etrafında net düzenleyici çerçeveler tanımlamasına ve bunlara sahip olmak için gerçekten düşünceli bir hükümet liderliğindeki çabalara övgüyle yaklaşıyorum.” dedi.

Garlinghouse

Garlinghouse, regülasyonların belirsiz olmasını, şirketin SEC ile devam eden davasını örnek göstererek vurguladı.

“İronik olarak, ABD’de aynı netliği sağlamadılar. ABD, XRP’nin para biriminden başka bir şey olduğunu söyleyen gezegendeki tek ülke.” dedi.

“SEC, XRP’nin bir menkul kıymet olduğunu söyledi. Şimdi ise bir mahkeme tartışması yapıyoruz. Şimdiye kadar bunun nasıl gittiği konusunda kendimi iyi hissediyorum ama kesinlikle sinir bozucu.”

Garlinghouse, endüstrinin bu teknolojilerin müşterilere ne sağladığına odaklanmaya devam etmesi gerektiğini söyleyerek kripto para birimlerinin mevcut incelemesini küçümsedi.

“Sanırım günün sonunda sektör faydaya odaklanmalı. Bu teknolojiler gerçek müşteriler için gerçek sorunları çözüyor mu?” dedi ve Ripple’ın ödemeleri verimli hale getirmek için XRP defterinden ve tokenlerinden yararlanmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!