Pazar, Şubat 28, 2021

Ripple Bu Önemli Direncin Altında Düşerse, Yatırımcıları için Kötü Olacak!

Ripple resmi olarak Coinbase’den çıkarıldı, böylece token’ın arkasındaki satın alma baskısı azaldı. 50 SMA ve 100 SMA’da destek sağlanamazsa XRP, 0,25 dolara kadar serbest düşüş riski taşıyor.

Ripple Önde gelen kripto para borsalarından Coinbase’in ticaret platformlarından resmi olarak çıkarmasının ardından yakın zamanda tartışılan 0,4 dolara potansiyel yükseliş trendi sabote edildi. Amerika Birleşik Devletleri’nin önde gelen dijital borsasından tasfiye edilmesi, Davadan ancak bir ay sonra geliyor. Borsa Komisyon (SEC) Ripple Labs Inc. ve üst düzey yöneticilerinin aleyhine dava açtı.

XRP, haftalık yüksek seviyesi 0.33 $ ‘dan bir miktar değer kaybettikten sonra 0.289 $’ da hareket ediyor. Görünüşe göre, 200 Basit Hareketli Ortalama’da engeli aşma başarısızlığı, fiyatı sırasıyla 0.25 $ ve 0.2 $ ‘dan çizim tahtasına geri itmeye hevesli olan ayıları zırhlandırmış olmalı.

Bu arada, boğalar 4 saatlik grafikte 50 SMA ve 100 SMA tarafından sağlanan izdiham desteğini tutmak için çalışıyor. Yükseliş trendini sürdürmek ve daha da önemlisi potansiyel düşüşleri önlemek için, Ripple bu çok önemli seviyede kalmalı.

XRP / USD 4 saatlik grafik

XRP / USD fiyat tablosu

Olumsuz tarafı, 0.25 $ ‘lık destek test edilebilir ve eğer teslim olursa, sınır ötesi tokenin düşüş ayağını 0.2 $’ a çıkarması muhtemeldir. Kötümser görünümün Göreceli Güç Endeksi düşüş eğilimi ile doğrulandığını belirtmekte fayda var.

4 saatlik grafik RSI’nın fiyattan uzaklaştığını gösteriyor ve bu da satın alma baskısının ve hacminin azaldığını gösteriyor. Başka bir deyişle, alıcılar yükseliş trendini sürdürmek için mücadele ederken bile ayılar kontrolü yeniden kazanmaya hazırlanıyor.

Diğer taraftan boğalar, izdiham desteğinin korunmasını sağlarlarsa düşüşleri önleyeceklerdir. Alıcıların 0,3 ABD dolarının üzerindeki fiyat hareketine odaklanmasına izin verirken, 200 SMA’nın üzerindeki kazançlar, ani yükselişi 0,4 ABD dolarına doğrulayabilir.

Ripple gün içi seviyeleri

Spot oranı: 0,289 ABD doları

Göreli değişim: -0.002

Yüzde değişimi:% -0,7

Trend: düşüş

Oynaklık: Düşük

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.427520dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98