Çarşamba, Ocak 27, 2021

Ripple BitPay Ortaklığı! Amazon, BurgerKing, Dominos ve daha fazlası!

Ripple BitPay Ortaklığı – Blockchain bazlı ödeme şirketleri arasındaki en büyüklerden birisi olan BitPay, artık Ripple (XRP)’yi destekleyeceğini açıkladı. Müşteriler artık BitPay’in çalıştığı bütün mağazalarda ve markalarda Ripple (XRP) kullanabilecekler.

Ripple BitPay Ortaklığı!

BitPay kurucu ortağı olan Tony Gallippi, XRP BitPay Ortaklığı hakkında attığı bir tweet ile Ripple (XRP) ve BitPay arasındaki ortaklığı tescil etmiş oldu. Gallippi’nin retweet’lediği gönderiye göre Ripple (XRP) artık dev e-ticaret sitesi olan Amazon üzerinden, hediye kartı almak için bile kullanılabilecek.

BitPay’in ortaklık ağı sadece Amazon ile sınırlı değil. Ripple (XRP) yatırımcıları buna ek olarak Burger King, GmaeStop, DoorDash, Domino’s ve Home Depot içerisinden de BitPay aracılığıyla Ripple (XRP) kullanarak alışveriş yapabilecekler. BitPay ile alınan hediye kartları, daha sonra normal para gibi de kullanılabiliyor.

BitPay’in Ripple (XRP) ile yaptığı ilk anlaşma Ekim 2019 tarihine kadar dayanıyor. BitPay o tarihlerde Ripple’ın yatırım kolu Xpring ile ortaklık imzalamış ve Ripple (XRP)’yi platformuna dahil edeceğini duyurmuştu. BitPay, kendi ağına dahil olan büyük firmaların yanı sıra küçük çaplı firmalarda da Ripple (XRP) kullanılmasını destekliyor.

Ripple BitPay Ortaklığı Amazon XRP

BitPay bunu sadece bir ortaklık olarak değil, aynı zamanda özellikle gelecekte de kendileri için kazançlı bir adım olarak görüyor. BitPay üst yetkilisi Sean Rolland, konu hakkında yaptığı açıklamada Ripple (XRP)’nin hızlı, düşük masraflı ve ölçeklenebilir bir ödeme seçeneği olduğunu vurgulayarak şunları söylemişti:

Bitpay’in müşterileri, blockchain ödeme teknolojisinin avantajlarından yararlanıyor ve Ripple (XRP) bu konuda hızlı, düşük masraflı ve ölçeklenebilir bir çözüm sunabilir. Ripple (XRP)’nin, BitPay tarafından desteklenen kripto varlık olarak eklenmesi, ödeme alanındaki blockchain tabanlı seçeneklerini de arttırıyor.”

BitPay’in, kripto para birimi XRP desteğini arttırdığı haberi hem Ripple (XRP) hem de BitPay ödeme ağı topluluğundan olumlu geri bildirimler aldı. BitPay’in asıl odak noktası Amerika Birleşik Devletleri (ABD) piyasası olsa da, firma hediye kartı desteğiyle dünya çapındaki 200 ülkede kullanıma açılacağının da sözünü verdi.

Ripple (XRP)nin Küresel Büyümesi

Ripple bu tip ortaklıklarla XRP’nin kullanımını arttırmayı ve pazardaki etkisini de arttırmayı hedefliyor. Ripple geçtiğimiz günlerde yüklü XRP Satışları ile gündeme gelse de, CEO açıklamasıyla topluluğu sakinleştirmeyi başarmıştı. XRP Fiyat Tahmini Bitcoin Fiyatına Gölge Düşürüyor!

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺29.22
  THYAO.IS₺12.54
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.38
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.19