Çarşamba, Ocak 27, 2021

Ripple 900 milyon XRP’yi emanette geri kilitliyor ve OTC satışlarına odaklanıyor

Ripple dijital varlık XRP’yi kullanarak kripto benimsemesini artırmak için çok çalışıyor ve sadece bir yatırımın ötesinde kullanım durumları bulmaya çalışıyor.

Planlandığı gibi, Ripple 1 Aralık’ta emanetten 1 milyar XRP aldı ve bu ona 500 milyon, 400 milyon ve 100 milyon olmak üzere üç taksitte ödendi. Balina Uyarısı, Bu ödemeleri izler ve ödeme hakkında topluluğu bilgilendirir.

Kaynak: Twitter

Geçmişte, Ripple emanet miktarını XRP ekosisteminin gelişimi için kullanıyor; Ancak geçen yıl, Dijital varlığın Programatik satışını durdurdu. Bu ayki sürümün ardından, Ripple serbest bırakılan XRP’yi emanete geri kilitledi. Ripple 900 milyon XRP’yi emanette geri kilitledikten sonra şirketin toplam 224 milyon XRP taşıdığı kaydedildi.

Bu miktar, Emanetin serbest bırakılmasından ayırdığı kalan 100 milyondan fazlaydı. Balina Uyarısı, Ayrıca topluluğa transfer konusunda uyardı. Ripple OTC Dağıtım cüzdanı, 40 milyon XRP’ye yakın iki işlemde bilinmeyen cüzdanlara.

Kaynak: Twitter

İki bilinmeyen cüzdan arasında da 150 milyon XRP hareketi gözlemlendi. XRP’nin zaman içindeki değeri göz önüne alındığında, Bu, Toplam değeri 139.459 milyon dolara yaklaştırıyor.

Bu, Dijital varlığın OTC satışları için bir işlem olabilir. Ripple Üçüncü çeyrek raporunda bile şunları kaydetmişti:

“Ripple ODL deneyimlerini iyileştirmek için belirli Ripple Net ODL müşterilerine daha fazla XRP likiditesi sağlamanın bir parçası olarak yalnızca tezgah üstü (OTC) satışlarına ve kiralamalarına odaklandı, Ön finansman ihtiyacını ortadan kaldırdı ve anında küresel ödemeler sağladı.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.263042dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.20
  THYAO.IS₺12.61
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.40
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.31