Diğer
  Ana SayfaHaberRipple, 300 Milyon XRP Coini Piyasaya Sürebilir!

  Ripple, 300 Milyon XRP Coini Piyasaya Sürebilir!

  -

  • Ripple, 300 milyon adet XRP’yi piyasaya sürebilir.
  • Binance borsasından yüklü miktarda XRP gönderimi yapıldı.

  Ripple, 1 milyarlık XRP çekimi yaptı, daha sonra bu miktarın 700 milyonunu yeniden kilitledi. 300 milyon XRP piyasaya sürülebilir!

  Ripple, 300 Milyon XRP’yi Piyasaya Sürebilir

  Blockchain verilerine göre, 1 Mayıs’ta Escrow hesaplarından şaşırtıcı bir şekilde 1 milyar XRP’nin kilidini açtıktan sonra, Ripple Labs devinin bu miktarın %70’ini, yani 700 milyon XRP’yi geri koydu. Kripto pazarına toplam 300 milyon XRP‘nin enjekte edilmesi muhtemeldir.

  Şirketin 1 Mayıs’ta piyasaya sürdüğü 1 milyar XRP’nin karşılığı 470 milyon dolar. Ripple, Ocak 2018’den bu yana her ay 1 milyar XRP çekiyor. Bu, şirketin piyasada istikrarlı XRP arzını sürdürme ve finansal kurumların ilgisini çekme stratejisinin bir parçası.

  700 milyon veya 800 milyon XRP’yi Escrow’a iade etmek, blok zinciri devi için normaldir ve aynı zamanda XRP sürüm programının süresini de uzatır. Bu aylık XRP para çekme işlemlerinin XRP fiyatı üzerinde hiçbir etkisi olmadı ancak ilk birkaç yıl boyunca XRP topluluğundaki pek çok kişi bunun olacağından korktu ve hatta Ripple’ı bu uygulamayı durdurması için ikna etmek için bir imza kampanyası başlattı.

  24 Milyon XRP, Binance’e Gönderildi

  Blockchain verilerinde yaklaşık bir saat önce isimsiz bir balinanın önde gelen Binance borsasından cüzdanlarına toplam 24.757.056 XRP (11.377.133$’a eşdeğer) aktardığı görülüyor. Bu muhtemelen düşüşte bir satın alma anlamına gelir.

  CoinOtag tarafından sağlanan verilere göre altıncı en büyük kripto para birimi olan XRP, şu anda 0,4613 dolardan el değiştiriyor. Son 24 saat içinde kripto paranın fiyatı %1’den az düştü.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler