Cumartesi, Ocak 16, 2021

Ric Edelman – Bitcoin, Ethereum, Ripple (XRP) teknoloji devriminin bir parçası

Ric Edelman’a göre Bitcoin, Ethereum ve Ripple (XRP) teknolojik bir devrimin parçasıdır. Edelman, Üç kripto para birimine de yatırım yaptı.

Yatırım simgesi Edelman Financial Services LLC’nin başkanı ve kurucu ortağı Ric Edelman, Raol Pal ile Bitcoin, Ethereum hakkında bir röportajda konuştu. Ripple (XRP) ve kripto para birimlerini yapmak için gerekenler yatırım danışmanlarına ve teknolojik devrim potansiyellerine hitap ediyor.

Edelman’ın şirketi, ABD’deki en büyük kayıtlı yatırım danışmanıdır, 230 milyar dolarlık varlıkları yönetmektedir ve 1 milyondan fazla müşteriye sahiptir. Ayrıca Edelman, 2009, 2010, 2012 ve 2018 yıllarında Barron’s tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde bir numaralı bağımsız mali müşavir seçilmiştir. Adelman’ın sözü buna göre ağırdır.

Yatırım simgesi, Röportajda finansal danışmanların Bitcoin hakkında hala çok az şey bildiğini açıkladı. Aynı zamanda Bitcoin hakkında çok az şey bilerek hata yaptıklarına inanıyor. Bununla birlikte, Şu anda bile kripto ve yatırım danışmanı sektörü arasındaki engeller hala çok büyük:

Bu nedenle, kripto alanındaki kişiler danışman alanıyla nasıl bağlantı kuracaklarını öğrenmeli ve danışmanlar bunun ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve müşteri için neden değerli olduğunu ve uygulamalarına nasıl dahil edileceğini anlamalıdır.

Spesifik olarak, kripto-alanın, Yatırım danışmanları kendilerini rahat hissetmeden önce bazı engelleri aşması ve bazı teknik sorunları çözmesi gerekecektir. Edelman bunun hakkında şunları söyledi:

Bir danışman olarak bazı basit sorularım var ve çok değil. Bitcoin’i bir müşteri portföyüne nasıl dahil ederim? Bu portföylerin bir parçası olarak nasıl izlerim […] ?

Performansı diğer varlık sınıfları ve yatırımlarla nasıl karşılaştırırım? Bunu müşterilerime nasıl açıklarım? Hangi dijital varlıkları kullanacağımı nasıl belirleyebilirim? Sadece Bitcoin ile mi ilgili? Ya Ethereum, peki ya Ripple?

Edelman’ın vurguladığı gibi, Şu anda kripto para birimlerine yatırım yapmak için çok az güvenlik seçeneği var. Henüz Bitcoin ETF’si yok. GBTC ve buna benzer diğerleri var. “Dedi Edelman. Bununla birlikte, Mevcut seçeneklerin büyük bir sorunu var, yani talep nedeniyle Grayscale’deki yüksek fiyat primi. Ve Edelman’ın işaret ettiği gibi, Fiyat primleri yatırım danışmanları için büyük bir caydırıcıdır.

Ric Edelman Bitcoin, Ethereum ve Ripple (XRP)

Edelman, ilk parasını 2014 yılında “akademik bir egzersiz” olarak Bitcoin’e yatırdı. O zamandan beri portföyü büyüdü ve sadece Bitcoin‘e değil, Aynı zamanda Ethereum ve XRP’ye de yatırım yaptı. Edelman’a göre XRP, “bir kripto devriminde kilit bir rol oynayabilir“. Yatırım danışmanı özellikle şunları söyledi:

Eşim Jean ile maruz kalmamızı artırdım ve Ethereum’a genişledim. Açıkçası, tamamen farklı nedenlerden dolayı Bitcoin olduğum kadar bu konuda da heyecanlıyım ve bu bir şey – Coke ve Pepsi hakkında konuşmuyoruz. Bu teknolojik devrimin temelde farklı iki yönünden bahsediyoruz.

Bunu uzatabilirsin Ripple. Bu anahtarların çoğunun coinleri Var olan, Diğerlerinin karşılaştığı bir sorunu çözmeleridir. Bitcoin, Nihai çözüm değildir.

Bununla birlikte Edelman, Birçok altcoinin unutulmaya mahkum olduğu konusunda da uyardı ve diğer kripto para birimleri için üstesinden gelmenin zor olacağı Bitcoin’in hakimiyetine dikkat çekti.

Çok büyük bir avantaja sahip. Başka hiçbir markanın sahip olmadığı bir markada %70 pazar payı var, Ancak diğerlerinin varlığının teknolojik olarak bir nedeni var coinleri. Birçoğu saçma ama bazıları mantıklı.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 36,403.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.70
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18