Reef (REEF) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-6

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Reef (REEF) yorum analizimizle birlikte, Reef Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, REEF için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Reef yorum analizimizin detayları…

Reef Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Reef

Reef (REEF) teknik analizimizle birlikte, Reef’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Reef fiyatının uzun süredir yatay seyirde olduğunu gözlemliyoruz. Bu yatay seyir, diğer altcoinlerin aksine farklı bir grafik oluşturmuş bizlere.

Tam anlamıyla bir boğa koşusu yaşayamamış olan Reef coin grafiği gayet temiz gözüküyor. Örneğin boğa koşusu yaşayan diğer altcoinler gibi belirli satış alanları bulunmamakta. Grafiğin yalnızca bir kısmına kadar yükseliş olması ileriki boğa koşuları için gayet olumlu bir durum. Fiyatın uğradığı ve son test ettiği seviyeleri aşması durumunda güçlü yükseliş dalgaları bekleyebiliriz.

Binance borsasına ilk çıktığı günkü ATH seviyesi $0.30 olan Reef coinin potansiyel hedeflediği seviye bu diyebiliriz. Fakat bu hedef oldukça yukarıda olduğu için uzun vade yatırım hedefi olarak belirlenmesi daha risksiz olacaktır. Dilerseniz grafiği biraz detaylandırıp yorumlayalım…

Reed

Grafiği detaylandırdığımızda ise karşımıza birkaç ana husus çıkmakta. Majör destek ve direnç bölgelerini analiz yorumunda inceleyebiliyoruz. Bu bölgeler Reef coin için kritik seviyelerdir. Dip ve tepe olarak belirttiğimiz bu seviyelerin aşılımı, aynı yöne doğru sert fiyatlanmalarının görülebileceğini bize söyler.

Öte yandan son fiyat hareketlerinde bir megafon yapısı mevcut. Bu yapı bizlere fiyatın olası hedeflerini gösterebilir. Yapıya gerçekleşen temasların temizliğini görmekteyiz. Anlık olarak fiyat, yapının ortasında yer alıyor. Sınır seviyeleri analizde çizilmiş olup, daha kısa vade fiyat öngörüleri için yakın çekim analizimize geçebiliriz…

Reef Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Reef

REEF yorum analizi ile birlikte Reef coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, REEF fiyatının minör destek hattının üzerinde seyrettiğini gözlemliyoruz. Çizilen destek bölgesi her ne kadar minör yapı olsa da fiyat üzerinde oldukça güçlü bir etkiye sahip.

Minör destek hattımız aşağı kırılmadığı sürece, alt trend bandını beklemeye gerek yok diyebiliriz. Ancak piyasa durumu aynı şekilde göz önünde bulundurulup olası tedbirler alınabilir. $0.042 seviyesi olası test seviyesidir. Bu seviyenin üzeri kapanışlar ise günlük analizimizde çizdiğimiz majör direnç hattının testini sağlayacaktır.

Reef (REEF) Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $0.042
Güçlü Destek $0.030 – $0.027
Güçlü Destek $0.022
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster