Pazartesi, Mart 1, 2021

Reddit kurucu ortaklarından da Bitcoin desteği geldi!

Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, Twitter CEO’su Jack Dorsey ve Tesla CEO’su Elon Musk’a katılarak Twitter biyografisine Bitcoin’i (BTC) ekledi.

Ohanian, teknoloji girişimcisi ve Coinbase’in eski CTO’su Balaji Srinivasan’ın çağrısının ardından biyografisini güncelledi.

Tamam biyografiyi değiştiriyoruz …..#Bitcoin

Alexis Ohanian Sr. 7️⃣7️⃣6️⃣ (@alexisohanian) 

Reddit kurucu ortağının bir kripto savunucusu olduğu ve servetinin bir kısmını kripto para biriminde tuttuğu biliniyor. Ohanian, Mayıs 2020’de kripto paranın kalıcı olacağını söyledi.

Alexis Ohanian daha önce kripto para birimleri için olumlu fiyat tahminlerinde bulunmuştu ve Bitcoin’in 20.000 dolara, Ether’in 1.500 dolara yükseleceğini söylemişti.

Aylık 1.7 milyardan fazla ziyaretçisiyle Reddit, Ethereum Vakfı ile de bir anlaşma imzaladı. Anlaşmaya göre Reddit, tokenize edilmiş topluluk noktaları gibi projeleri desteklemek için Ethereum ağında ölçeklendirme teknolojileri geliştirmeyi planlıyor.

Musk’ın Twitter güncellemesi, Bitcoin fiyatının bir günde yüzde 20 fırlamasına ve kripto para biriminin iki hafta sonra ilk kez 38.000 doları aşmasına yardımcı oldu.

Son 24 saatte 850 milyon $ ‘lık bir sözleşme, çoğu kısa pozisyon, BTC türevleri borsasında tasfiye edildi.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 47,757.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.06
  THYAO.IS₺13.87
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.50
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.20