Ravencoin (RVN) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-12

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ravencoin (RVN) yorum analizimizle birlikte, Ravencoin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, RVN için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte RVN yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde istikrarsız fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyesinin altında işlem görürken RVN de kritik destek seviyelerinin altında işlem görmeye devam ediyor. Ravencoin için yükselişlerin yeniden başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

RVN Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

RVN-12.23-01

RVN yorum analizi ile birlikte Ravencoin’in kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli günlük grafikte, RVN fiyatının önemli bir düşen trend çizgisinin altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu trend çizgisinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi ile yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır. RVN yorum analizimize başladığımız sırada 0.091 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

RVN için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye düşen trend çizgisi olacaktır. Bu düşen trend çizgisinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 0.1-0.105 dolar direnç seviyesine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için bu direnç seviyesinin aşılması halinde 0.12-0.13 dolar direnç seviyesine kadar bir yükseliş yaşanabilir.

Ayıların satış baskısını arttırması ile altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.088 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde güçlü 0.074-0.079 dolar destek seviyesine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

Ravencoin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

RVN-12.23-02

Ravencoin (RVN) teknik analizimizle birlikte, RVN’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, RVN fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde yeni bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi seviyelerinde yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yarım çizginin üzerine yükselmesi ile altcoin için asıl yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi seviyelerinde yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun pozitif olduğunu göstermektedir.

RVN Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.088

0.1-0.105

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook