Raoul Pal’a Göre Cardano (ADA) ve Diğer Altcoinler Ethereum’dan (ETH) Çok Daha İyi Performans Gösterecek!

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Cardano ve diğer altcoinlerin yükseliş ortamında Ethereum'dan çok daha iyi performans göstereceğini tahmin ediyor.

raoul pal
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Real Vision’ın şefi Raoul Pal yeni bir röportajda açıklamalar yaptı. Röportajda geleneksel finansal piyasalardaki analojileri kullanarak kripto portföy stratejisini anlatıyor.

Sadece risk eğrisinden çıkıyorum çünkü trend kuruldu ve bir boğa piyasasında ETH’nin Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini ve alt’ların ETH’den daha iyi performans göstereceğini biliyorum.

Pal, risk eğrisinin dışına çıktıkça, Cardano (ADA) gibi bireysel kripto projelerinin nihayetinde başarılı olup olmayacağını bilmediğini söylüyor. Ancak Pal’a göre, bir altcoin sezonu, Bitcoin ve Ethereum güç gösterdiği sürece ADA ve DOT gibi paraların muhtemelen ETH’den daha iyi performans göstereceği anlamına geliyor.

Cardano’nun mı yoksa Polkadot’un mı çalışacağı ve ağın benimseneceği konusunda hiçbir fikrim yok, bu yüzden buna bahse girmiyorum. Altcoin sezonundaysak, Ethereum’un yükselişinin 5 katına çıkacağını düşünerek birkaç tanesine bahse girdim.

Pal’in iddiaları, Real Vision’ın hem ADA, DOT hem de diğer altcoinlere önemli tahsisler gösteren en son portföy açıklamasıyla doğrulandı.

Dijital varlık yatırımcısı ayrıca meme-kripto Dogecoin (DOGE) sahibi olduğunu bile ortaya koyuyor. Pal, beklenmedik bir şekilde öne çıktığı için madalyonun kullandığı birçok faktörü listeliyor. Real Vision başkanına göre, DOGE hafife alınmamalıdır.

DOGE’ye sahibim… Herkes yapar, bana yapmayan birini bulun. Hepimiz yapıyoruz çünkü eğlenceli!

Raoul Pal, DOGE’ye küçük bir pozisyonunun olduğunu açıkladı. Sonucunun ne olacağını bilmediğini ve kimsenin bilmeyeceğini düşünüyor.

Mark Cuban, bunu Dallas Mavericks ürünleri ve biletleri için ödeme olarak kabul etmeye başladı, yani artık ödemeleri var. Milyonlarca insanın yatırımı var, peki Tesla bir uygulama geliştirirse ne olur? Artık uygulamaları, borsaları ve yatırımcıları var. Bir ekosisteminiz, bir ağınız var ve bu çok değerli.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!