Diğer
  Ana SayfaHaberPSYOP Token Yatırımcıları, Yatırımlarının Yarısından Fazlasını Kaybediyor

  PSYOP Token Yatırımcıları, Yatırımlarının Yarısından Fazlasını Kaybediyor

  -

  PSYOP tokenlerine erken yatırım yapanlar, yatırımlarının yarısından fazlasını kaybetmeye başladılar. Kripto para topluluğundan birçok kişi bu varlığı bir dolandırıcılık olarak nitelendirdi.

  Lookonchain, PSYOP ön satışına katılan birçok yatırımcının, şu an yatırımlarının yarısı kadar değeri olan airdrop’lara sahip olduklarını bildirdi.

  Erken Yatırımcılar Zararda

  0xf4ae adresine sahip bir yatırımcı, ön satışta 29 ETH harcadı ve 5 milyonun üzerinde PSYOP airdrop olarak aldı. Ancak bu airdrop tokenleri, yatırımcının %90’dan fazla bir kayıp yaşamasına neden olan 3 ETH’den daha az değere sahip.

  Ön satışa en çok katılan diğer kişiler için de durum aynı. Veg.eth 21 ETH gönderdi ve 2.15 ETH değerinde 3.7 milyon PSYOP aldı. Hot.izebel.eth ise 20 ETH gönderdi ve 2.05 ETH değerinde 3.5 milyon PSYOP aldı.

  İlginçtir ki, sorun sadece ön satışa katılanlarda değil, tokeni alıp satmak da karlı olmuyor. Hot.izebel.eth, 2.28 ETH karşılığında 3.97 milyon PSYOP aldı ancak 2.2659 ETH karşılığında sattı ve 0.052 ETH’lik bir gas ücreti ödedi.

  Ben.eth daha fazla airdrop yapmayı söz vermiştir, ancak bu airdrop’ların yatırımcılara kayıplarını nasıl karşılayacağı belirsiz. Lookonchain’a göre, ikinci bir airdrop turu sonrasında 29 ETH ile ön satışa katılan adres 25.5 milyon PSYOP aldı ki bu da 14 ETH değerindedir.

  PSYOP Bir Dolandırıcılık Olarak Nitelendirildi

  Topluluk üyelerinin, PSYOP tokenini bu firma ile ilişkilendirmesinin ardından, Psyop medya stüdyosu kendisini bu memecoin’den uzaklaştırdı. Stüdyo, PSYOP tokeninin tam bir dolandırıcılık olduğunu ve kendilerinin bu durumla hiçbir ilgisinin olmadığını ifade etti.

  ZachXBT, topluluğu bu token hakkında uyardı ve projenin kurucusunun güvenilirliği hakkında tweet attı. Birçok diğer topluluk üyesi de bu tokeni bir dolandırıcılık olarak nitelendirdi.

  PSYOP Kurucusuna Dava Tehdidi

  20 Mayıs’ta Loevy & Loevy hukuk firması ortağı Mike Kanovitz, PSYOP tokeninin kurucusuna, tokenin ön satışına katılanlara geri ödeme yapmazsa sınıf davası açacaklarını belirtti.

  Kanovitz, Ben.eth’in dolandırıcılık, telgraf yoluyla dolandırıcılık ve yatırımcıları yanıltma suçlamalarıyla karşı karşıya kalabileceğini belirtti ve yatırımcıların 21 milyon dolara kadar tazminat alabileceklerini ekledi.

  Ben.eth, ön satıştan 7 milyon doların üzerinde para kazandı ve PSYOP tokeni hakkında birçok iddiada bulundu, bunlar arasında tokeni Andrew Tate ile bağlantılandırmak da vardı.

  Feragatname

  Güven Projesi ilkelerine uygun olarak, COINOTAG, tarafsız ve şeffaf bir raporlama anlayışına bağlıdır. Bu haber makalesi, doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bağımsız olarak gerçekleri doğrulamaları ve bu içeriğe dayalı herhangi bir karar vermeden önce bir profesyonelle danışmaları önerilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Kritik Direncini Kıramaz ise 1700 Dolara Düşebilir

  Ethereum'un kısa vadeli teknik grafiği incelendiğinde, 1860 dolar direnç seviyesinin etkili olduğu ve fiyatın 1825 dolara kadar gerilediği görülüyor. Ancak, Ethereum'un 1860 dolar seviyesini aşmasıyla birlikte 1880 dolara doğru bir yükseliş hareketi bekleniyor.

  Bitcoin Fiyat Tahmini: Kritik Direnç Bölgesinde!

  Bitcoin'in fiyat analizi incelendiğinde, yakın direnç seviyeleri ve olası hareketler göz önünde bulundurulduğunda, kritik seviyelerin belirlendiği görülmektedir.

  Bitcoin (BTC) Arzı Hızla Batı’dan Doğu’ya İlerliyor

  ABD ve Batı'da sıkı düzenleyici önlemler devam ederken, Bitcoin'lerin büyük bir kısmı Doğu'ya doğru hareket etti.

  TCMB’nin Yeni Başkanı Hafize Gaye Erkan Oldu! Hafize Gaye Erkan Kimdir?

  Bugün yayınlanan resmi gazetede yer alan karara göre, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanlığı'na Hafize Gaye Erkan atandı.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler