Diğer

  PrimeXBT Borsası Arayüzünü Güncellendi: İşte Yeni Özellikler

  PrimeXBT Yeni Güncellemede Kullanıcılarına Neler Sunuyor?

  Wagmi-Traders-Takas

  PrimeXBT, BTC, ETH, USDT, USDC ve COV dahil olmak üzere belirli kripto para birimlerini marjin teminatı olarak kullanır. Her bir kripto para biriminin cüzdan bölümünde, kullanıcıların bir kripto para birimini diğeriyle anında değiştirmelerini sağlayan bir modül bulunur.
  Bu sistem referans gelirlerinden tek tür coin elde eden traderların farklı coinler ile alım satım yapabilmesini sağlar. Covesting takipçilerinin farklı stratejilere de dahil olmasını sağlar.

  Optimize Edilmiş Para Çekim Süreci

  Ayrıca, hangi cüzdanlara para gönderdiğinizi anlamak için para çekme işlemini daha basit ve daha belirgin hale getirdik. Para yatırma bölümüne tıklamak, her bir cüzdanı her zamanki gibi karşınıza çıkartacaktır.
  Kullanıcıların seçtikleri adrese ve nereye ne kadar para gönderileceğine dair daha fazla görünürlük sağlayan yeni bir para çekme penceresi görünecektir. Kullanıcılar yeni bir adres eklemek için bu ekranı kullanabilirler. PrimeXBT kullanıcıların fonlarını güvende tutmak için ek bir adım olarak cüzdan kaydetme özelliğini kullanmaktadır.

  Alım Satım İşlemleri Artık Paylaşılabilir!

  Wagmi-Traders-PnL

  Trader topluluğu oldukça rekabetçidir, PnL aracılığı ile karlı olan işlemlerin sosyal medyalarda paylaşılması sağlanmaktadır.
  En son mobil uygulama güncellemesi artık traderların marjin hesabı işlem geçmişinden başarılı işlemlerle ilgili PnL verisinin paylaşmalarına izin veriyor. Sadece marjin bölümünde geçmiş sekmesini ziyaret edin, önceden sonuçlanmış olan işleminizin direkt sosyal medyalara veya mesajlaşma uygulamaları ile birlikte arkadaşlarınızla paylaşmak için paylaş seçeneğini seçiniz.

  Stabilite ve Performans İyileştirmeleri

  Bazı ufak güncellemeler sayesinde uygulamanın genel performansı güncelleştirildi. Stabilite, ufak hataların giderilmesi ve kaynakların daha iyi kullanılabilmesi sağlandı. Uygulama içinde karşılaşılan hatalar her zaman müşteri hizmetleri kısmı ziyaret edilerek bildirilebilir.

  Primexbt’yi resmi sosyal kanallarda takip ettiğinizden ve gelecekteki uygulama güncellemelerini PrimeXBT blog adresi üzerinden takip ettiğinize emin olun. PrimeXBT borsasına henüz kayıt olmadıysanız bu linkten kayıt olarak ilk para yatırma işleminizde %7 yatırma bonusu kazanabilirsiniz.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Dogecoin (DOGE) Boğa Rallisine Hazır, Fiyat Geçen Hafta %13 Arttı

  Geçtiğimiz hafta DOGE fiyatında dikkat çekici bir artış oldu...

  Bitcoin, Piyasa Hareketleri ve Analist Uyarıları Ortasında $63,600’ü Aştı

  Kripto yatırımcıları, piyasadaki etkileyici yükselişle, bir analistin son uyarısıyla...

  Ethereum, NFT Satışları %7 Artarken Önde Gidiyor, Solana ve Polygon Önemli Büyüme Gösterdi

  Son dönemde, NFT satış hacminde kayda değer bir artış...

  Ethereum Fırlayabilir: İlk ABD Spot ETF Onayı İçin Beklenti Artıyor

  Bu hafta, kripto sektöründe Ethereum, XRP ve Cosmos için...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Gateio’da Büyük Yarışma Başladı: 10 Milyon Dolar Ödül Havuzu ve Daha Fazlası!

  Gate.io'nun yeni yarışması hakkında tüm bilgileri alın ve büyük ödüller kazanma şansını yakalayın. Katılım kuralları, ödül dağılımı ve önemli tarihler hakkında bilgi sahibi olun.

  Gate.io Rezervleri 6 Milyar Doları Aştı, 820 Milyon Dolar Rezerv Fazlasıyla Dijital Varlık Güvenliğini Ön Plana Çıkarıyor

  Bu makale, Gate.io'nun etkileyici rezerv büyümesine dalıyor ve kripto para piyasasında platformun bütünlüğünü güçlendiren ilerlemeleri ve güvenlik önlemlerini detaylandırıyor.

  Kripto Dünyasını Keşfediyoruz: Ödül Ekinlikleri için CoinEx Pizza Ayı’na Katılın!

  Pizza Günü'ne hazırlanırken, CoinEx ayrıca kullanıcıların CoinEx Pizza Ayı boyunca kripto tarihini gözden geçirmelerine, kripto kültürünü deneyimlemelerine ve eğlenmelerine yardımcı olmak için çok sayıda hediye etkinliği içeren bir "pizza" ziyafeti planladı!