Diğer

  PrimeXBT Borsası Arayüzünü Güncellendi: İşte Yeni Özellikler

  PrimeXBT Yeni Güncellemede Kullanıcılarına Neler Sunuyor?

  Wagmi-Traders-Takas

  PrimeXBT, BTC, ETH, USDT, USDC ve COV dahil olmak üzere belirli kripto para birimlerini marjin teminatı olarak kullanır. Her bir kripto para biriminin cüzdan bölümünde, kullanıcıların bir kripto para birimini diğeriyle anında değiştirmelerini sağlayan bir modül bulunur.
  Bu sistem referans gelirlerinden tek tür coin elde eden traderların farklı coinler ile alım satım yapabilmesini sağlar. Covesting takipçilerinin farklı stratejilere de dahil olmasını sağlar.

  Optimize Edilmiş Para Çekim Süreci

  Ayrıca, hangi cüzdanlara para gönderdiğinizi anlamak için para çekme işlemini daha basit ve daha belirgin hale getirdik. Para yatırma bölümüne tıklamak, her bir cüzdanı her zamanki gibi karşınıza çıkartacaktır.
  Kullanıcıların seçtikleri adrese ve nereye ne kadar para gönderileceğine dair daha fazla görünürlük sağlayan yeni bir para çekme penceresi görünecektir. Kullanıcılar yeni bir adres eklemek için bu ekranı kullanabilirler. PrimeXBT kullanıcıların fonlarını güvende tutmak için ek bir adım olarak cüzdan kaydetme özelliğini kullanmaktadır.

  Alım Satım İşlemleri Artık Paylaşılabilir!

  Wagmi-Traders-PnL

  Trader topluluğu oldukça rekabetçidir, PnL aracılığı ile karlı olan işlemlerin sosyal medyalarda paylaşılması sağlanmaktadır.
  En son mobil uygulama güncellemesi artık traderların marjin hesabı işlem geçmişinden başarılı işlemlerle ilgili PnL verisinin paylaşmalarına izin veriyor. Sadece marjin bölümünde geçmiş sekmesini ziyaret edin, önceden sonuçlanmış olan işleminizin direkt sosyal medyalara veya mesajlaşma uygulamaları ile birlikte arkadaşlarınızla paylaşmak için paylaş seçeneğini seçiniz.

  Stabilite ve Performans İyileştirmeleri

  Bazı ufak güncellemeler sayesinde uygulamanın genel performansı güncelleştirildi. Stabilite, ufak hataların giderilmesi ve kaynakların daha iyi kullanılabilmesi sağlandı. Uygulama içinde karşılaşılan hatalar her zaman müşteri hizmetleri kısmı ziyaret edilerek bildirilebilir.

  Primexbt’yi resmi sosyal kanallarda takip ettiğinizden ve gelecekteki uygulama güncellemelerini PrimeXBT blog adresi üzerinden takip ettiğinize emin olun. PrimeXBT borsasına henüz kayıt olmadıysanız bu linkten kayıt olarak ilk para yatırma işleminizde %7 yatırma bonusu kazanabilirsiniz.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Chainlink (LINK) Kritik Direnci Aştı: LINK Coin Yükselişinin Devam Etmesi için Bu Seviye Çok Kritik!

  Güncel ChainLink (LINK) analizimizde, kısa, orta ve uzun vadeli görünümleri değerlendirdik: Yükselişin devamı için bu dirençler çok önemli!

  Bitwise, Spot Bitcoin ETF Dosyasında Yeni Bir Hamle Yaptı: Onay Alması için Etkili Olacak mı?

  Kripto varlık yöneticisi Bitwise, NYSE Arca tarafından sunulan mevcut bir spot Bitcoin ETF başvurusuna ek olarak SEC'e bir dosya gönderdi!

  HTX Borsası Hack Saldırısına Uğradı: Binlerce Ethereum (ETH) Çalındı!

  HTX olarak yeniden markalaştığını duyuran Huobi borsası, hack saldırısına uğradı; Kaybolan miktar Justin Sun tarafından açıklandı.

  Bitcoin Madenciliği, Bankacılık Sektörünü Gölgede Bırakıyor!

  Bitcoin madenciliği, diğer tüm sektörleri geride bırakarak dünyanın en sürdürülebilir enerji kaynağına sahip endüstrisi olmayı başardı!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Chainlink (LINK) Kritik Direnci Aştı: LINK Coin Yükselişinin Devam Etmesi için Bu Seviye Çok Kritik!

  Güncel ChainLink (LINK) analizimizde, kısa, orta ve uzun vadeli görünümleri değerlendirdik: Yükselişin devamı için bu dirençler çok önemli!

  Moonbeam (GLMR) 2024 – 2030 Fiyat Tahminleri: GLMR Coin 1 Dolar Olacak mı?

  Moonbeam (GLMR) coin nedir? GLMR coin’in geleceği ne olacak? 2024 yılından 2030 yılına kadar detaylı GLMR coin tahminleri sadece COINOTAG’da!

  25 Eylül Güncel Enzyme (MLN) Fiyat Analizi: MLN Coin için Önemli Direnç Seviyeleri!

  Güncel Enzyme (MLN) coin analizimizde, kısa, orta ve uzun vadeli görünümleri değerlendiriyoruz: MLN için kritik direnç seviyeleri!

  Aptos’un Yükselişini Sürdürmesi için Bu Direnci Kırması Gerekiyor! 25 Eylül Güncel APT Analizi!

  Güncel Aptos (APT) analizimizde, kısa, orta ve uzun vadeli görünümleri değerlendirdik! APT coin yükselmeye devam etmesi için kritik direncin kırılması gerekiyor.

  XRP’nin Yükselişe Geçmesi için Bu Direnci Kırması Gerekiyor! Güncel XRP Fiyat Analizi!

  Güncel Ripple (XRP) analizimizde, kısa, orta ve uzun vadeli görünümleri değerlendiriyoruz: Yatırımcılar kritik XRP fiyat direncini dikkatle izlemelidir!
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Kripto Dünyasını Keşfediyoruz: Ödül Ekinlikleri için CoinEx Pizza Ayı’na Katılın!

  Pizza Günü'ne hazırlanırken, CoinEx ayrıca kullanıcıların CoinEx Pizza Ayı boyunca kripto tarihini gözden geçirmelerine, kripto kültürünü deneyimlemelerine ve eğlenmelerine yardımcı olmak için çok sayıda hediye etkinliği içeren bir "pizza" ziyafeti planladı!

  Dubai’de Faaliyet Göstermek için Crypto.com Hazırlık Lisansı Aldı

  Crypto.com Dubai'de faaliyete başlayabilmek için giriş lisansı olan MVP lisansını aldı! İşte haberle alakalı detaylar, CRO nasıl etkilenecek?

  1 Ayda Yüzde 250 Yükseliş: TrueFi Nedir? Nasıl Alınır?

  TrueFi yükseliş trendi başlatarak son 1 ayda %250'den fazla sert bir artış gördü. Peki TrueFi Nedir? Nasıl Alınır? TrueFi detayları yayında!

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz