PrimeXBT Borsası Arayüzünü Güncellendi: İşte Yeni Özellikler

PrimeXBT Borsası, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek adına Wagmi'nin de geri dönüşlerini dikkate alarak çığır açan güncellemelerle!
primexbt-updated-wagmi

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

PrimeXBT Yeni Güncellemede Kullanıcılarına Neler Sunuyor?

Wagmi-Traders-Takas

PrimeXBT, BTC, ETH, USDT, USDC ve COV dahil olmak üzere belirli kripto para birimlerini marjin teminatı olarak kullanır. Her bir kripto para biriminin cüzdan bölümünde, kullanıcıların bir kripto para birimini diğeriyle anında değiştirmelerini sağlayan bir modül bulunur.
Bu sistem referans gelirlerinden tek tür coin elde eden traderların farklı coinler ile alım satım yapabilmesini sağlar. Covesting takipçilerinin farklı stratejilere de dahil olmasını sağlar.

Optimize Edilmiş Para Çekim Süreci

Ayrıca, hangi cüzdanlara para gönderdiğinizi anlamak için para çekme işlemini daha basit ve daha belirgin hale getirdik. Para yatırma bölümüne tıklamak, her bir cüzdanı her zamanki gibi karşınıza çıkartacaktır.
Kullanıcıların seçtikleri adrese ve nereye ne kadar para gönderileceğine dair daha fazla görünürlük sağlayan yeni bir para çekme penceresi görünecektir. Kullanıcılar yeni bir adres eklemek için bu ekranı kullanabilirler. PrimeXBT kullanıcıların fonlarını güvende tutmak için ek bir adım olarak cüzdan kaydetme özelliğini kullanmaktadır.

Alım Satım İşlemleri Artık Paylaşılabilir!

Wagmi-Traders-PnL

Trader topluluğu oldukça rekabetçidir, PnL aracılığı ile karlı olan işlemlerin sosyal medyalarda paylaşılması sağlanmaktadır.
En son mobil uygulama güncellemesi artık traderların marjin hesabı işlem geçmişinden başarılı işlemlerle ilgili PnL verisinin paylaşmalarına izin veriyor. Sadece marjin bölümünde geçmiş sekmesini ziyaret edin, önceden sonuçlanmış olan işleminizin direkt sosyal medyalara veya mesajlaşma uygulamaları ile birlikte arkadaşlarınızla paylaşmak için paylaş seçeneğini seçiniz.

Stabilite ve Performans İyileştirmeleri

Bazı ufak güncellemeler sayesinde uygulamanın genel performansı güncelleştirildi. Stabilite, ufak hataların giderilmesi ve kaynakların daha iyi kullanılabilmesi sağlandı. Uygulama içinde karşılaşılan hatalar her zaman müşteri hizmetleri kısmı ziyaret edilerek bildirilebilir.

Primexbt’yi resmi sosyal kanallarda takip ettiğinizden ve gelecekteki uygulama güncellemelerini PrimeXBT blog adresi üzerinden takip ettiğinize emin olun. PrimeXBT borsasına henüz kayıt olmadıysanız bu linkten kayıt olarak ilk para yatırma işleminizde %7 yatırma bonusu kazanabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster