PrimeXBT Analisti Kim Chua, “Altcoin Piyasası Bazı Uzmanların Uyardığı Gibi Balon Değil” dedi

primexbt_new_3 (1)
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuşkusuz Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi ve alanın toplam hakimiyeti ile kripto para piyasası şovunun yıldızı olsa da, altcoin alanında da çok sayıda sert fiyat hareketi yaşandı.

Birçok altcoin, fiyatta şişen ve daha küçük, daha az bilinen altcoinler ve sadece birkaç gün içinde %500 artması sonucu bir şaka olması amaçlanan madeni paralar görüldü. Bu faktörler genellikle insanları buna balon demeye yönlendirir, ancak bu şekilde olmayabilir.

PrimeXBT analisti Kim Chua, şu anda gördüğümüz bu altcoin hareketlerini biraz daha derinlemesine inceledi ve bu da onu bu altcoin hareketine karşı uyarıda bulunan diğer bazı uzmanlarla aynı fikirde olmamasına neden oldu.

Chua, bazı “tuhaf” tokenlerin fiyatlarında olağanüstü artışlar yaşamamıza rağmen, altcoin piyasasının bir balon içinde olmadığını hissediyorum, diye açıkladı

Chua;

“Şahsen ben bunun sadece bir halk hareketinin bir sonucu olduğunu, zamanın bir işareti olduğunu hissediyorum” diye ekledi.

Büyük ve destekleyici topluluklara sahip tokenlar, büyük sayıların gücünün piyasada dalgalar yarattığı görülen bu insan hareketinden yararlanacak. Buna GameStop destanı ile borsada şahit olduk ve şimdi bu hareket DOGE’deki yükseliş kripto piyasasına da sıçradı.

DOGE’un da bir balon içinde olduğunu düşünmüyorum. Sadece büyük kontrol gücüne isyan eden insanların sebebi ve gelecekte bu tür olayların daha fazla olmasını bekliyorum. XRP, böyle bir belirtecin başka bir örneğidir ve birçok borsa tarafından listeden çıkarılmasına rağmen, XRP fiyatının hala yükselmeye devam ettiğini gördük.

Bunun piyasa davranışında bir değişiklik olduğuna inanıyorum, bir balonun işareti değil. Analist, zamanın değiştiğini açıkladı. Yatırımcıların piyasadan alabilecekleri en fazla faydayı elde etmek için zamanla hareket etmeleri gerektiğini söyledi.

PrimeXBT Piyasa Analisti Kim Chua hakkında:

Kim Chua, Deutsche Bank, China Merchants Bank ve daha fazlası dahil olmak üzere önde gelen bankalara uzanan başarı geçmişine sahip kurumsal bir ticaret uzmanıdır. Chua daha sonra yedi yıl boyunca sürekli olarak üç haneli getiri sağlayan bir hedge fonu kurdu. Chua ayrıca, bilgilerini yeni nesil analistlere aktarmak için kendi özel ticaret müfredatını geliştiren bir eğitimcidir. Kim Chua, hem geleneksel hem de kripto para piyasalarını yakından takip ediyor ve birbirinden çok farklı iki varlık sınıfı birleşmeye başladığında gelecekteki yatırım ve ticaret fırsatları bulmaya hevesli.

Bu bir basın bultenidir, Coin Otağ herhangi bir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı araştırmasını genişletmeli ve projeye öyle girmeli, yatırım yapmalı veya üye olmalıdır.

Bu Yazıya Tepki Ver
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

0
Düşünceleriniz bizim için değerli, yorum bırakmayı unutmayın!x
()
x