Popüler Analist Bitcoin, Ethereum ve XRP İçin Hedefleri Açıkladı ve Altcoin Sezonunu Duyurdu

bitcoin altcoin kripto para dominasyon

Üst düzey bir analist ve tüccar, kısa vadede bir kripto “ay görevinin” beklemede olduğuna inanıyor.

62.000 Twitter takipçisi ile paylaşılan yeni bir strateji oturumunda Credible CryptoHe, Bitcoin’in (BTC) 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 12.045 $ ‘a ulaştıktan sonra sağlıklı bir düzeltme yaşadığını söylüyor. Düzeltme gerçekleştiğinde, 14.000 $ veya daha yüksek hızlı bir artış bekleniyor.

Şu anda baktığımız şey ya genişletilmiş bir daire (döngü) ya da çalışan bir daire. Genişletilmiş bir daire durumunda, biraz daha yukarı çıkabilir, bu düşüş sapmasını günlük olarak tamamlayabilir ve ardından 10.400 $ bölgesini yeniden test etmek için geri dönebiliriz. Düz yatay senaryoda bir düzeltme alıyoruz ancak 10.600 $ ‘ın altına düşmemeliyiz ve sonra 14.000 $’ a geçebiliriz.

Ethereum (ETH) Alttan Satın Alma Fırsatı Sunabilir

Bu arada, Ethereum (ETH) için 300 $ ‘lık düşük bir bölgeye yapılan Credible CryptoA gezisi dipleri satın almak için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Popüler analist, Bitcoin Ethereum ve XRP için hedefleri açıkladı ve altcoin 1. sezonunu açıkladı

XRP’ye gelince, Güvenilir CryptoRippleHe, yerel jetonunun yükselmeye devam edeceği konusunda iyimser. Önümüzdeki iki ay içinde üçüncü en büyük kripto para biriminin yükseleceğini tahmin ediyor.

“Bu şu anda sadece temel bilgiler değil, sadece ilk günler. Fiyat hala spekülatörler tarafından belirleniyor. XRP’nin sadece iki hafta önce en iyi performansı gösterdiğini unutmayın. Şimdi bir sonraki koşuya hazırlanıyoruz. “

CryptoRippleHe, yerel belirtecinin mevcut fiyatının 0,28 ABD dolarından potansiyel olarak % 30’dan fazla artabileceğini söylüyor.

“XRP, 0,35 ila 0,37 Dolar arasında yükselebilir.”

Popüler analist, Bitcoin Ethereum ve XRP için hedefleri açıkladı ve altcoin sezonunu açıkladı

Bitcoin ve Altcoin Sezonu Geliyor

Bitcoin, Ethereum ve XRP’nin Temmuz ayında patlamasından önce güvenilir Cryptop, daha geniş kripto pazarının yükseleceğini öngördü.

“Önümüzdeki aylarda, hem Bitcoin hem de altcoinlerin birlikte pompalandığı ender dönemlerden birini yaşayacağız… ve güzel bir bitcoin ve altcoin rallisi olacak.”

 

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.