Polygon (MATIC) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

Matic İçin Bizleri Neler Bekliyor?

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Polygon (MATIC) yorum analizimizle birlikte, Polygon Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, MATIC için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte MATIC yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altında işlem görürken MATIC yükseliş yaşamaya devam ediyor. Altcoin, son 1 hafta içerisinde %30’dan fazla bir yükseliş yaşadı. Polygon yükselişlerin devem edebilmesi için aşılması gereken önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

MATIC Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

MATIC-12.20-01

MATIC yorum analizi ile birlikte Polygon coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli günlük grafikte, MATIC fiyatının yükselen bir trend eşliğinde fiyat artışları yaşadığı gözlemleniyor. MATIC, yorum analizimize başladığımız sırada 2 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

MATIC için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 2.13-2.2 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise 2.42-2.5 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin yukarı yönlü fiyat hareketlerine devam edip bu direnç seviyesini aşması halinde yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine kadar bir yükseliş yaşayabilir.

MATIC için ayıların satış baskısını arttırması halinde aşağı yönlü fiyat hareketleri devam edecektir. Altcoinin aşağı yönlü fiyat hareketleri ile 1.89-1.95 dolar destek seviyesine kadar bir düşüş yaşaması muhtemel olacaktır. Ancak bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 1.63-1.69 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşanabilir.

Polygon Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

MATIC-12.20-02

Polygon (MATIC) teknik analizimizle birlikte, MATIC’in potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, MATIC fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalama altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama altında günlük kapanışların yapılması halinde aşağı yönlü fiyat hareketlerinin aktif olması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin üzerinde aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın aşağı yönlü seyrine devam ederek yarım çizginin altına düşmesi halinde altcoinin aşağı yönlü fiyat hareketleri sergilemesi muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi seviyelerinde karışık sinyal çubuklar gözlemleniyor. Bitcoin’in istikrarsız fiyat hareketleri ile altcoin için momentumun net bir trend yönü ile birlikte netleşemediği gözlemleniyor.

MATIC Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

1.89-1.95

2.13-2.2

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook