Diğer
  Ana SayfaHaberPolygon (MATIC) kurucularından: zkEVM mainnet, ölçeklendirme için 'kutsal kase'

  Polygon (MATIC) kurucularından: zkEVM mainnet, ölçeklendirme için ‘kutsal kase’

  -

  • Polygon’un kurucu ortağı Mijailo Bjelic, Bankless podcastinde zkEVM ana ağı’nın başlatılmasıyla ilgili düşüncelerini paylaştı.
  • Son ölçeklenebilirlik ürünü sayesinde MATIC son 24 saatte %7’den fazla kazandı.

  Polygon’un [MATIC] kurucu ortağı Mihailo Bjelic ve teknik lideri Jordi Baylina, 28 Mart’ta Bankless ile bir podcast’te yer aldı ve ikili Polygon zkEVM’nin son lansmanı hakkındaki düşüncelerini paylaştılar.

  Polygon, zkEVM lansmanıyla büyük bir kilometre taşı başardı

  Polygon’un Teknik lideri Jordi Baylina, zkEVM’nin lansmanını şirketi için büyük bir kilometre taşı olarak nitelendirdi. Büyük ölçeklenebilirlik sağlayacak bir şey geliştirmenin ana hedeflerinden birinin Ethereum [ETH] ile uyumlu olacak bir şey geliştirmek olduğunu belirtti. Polygon, zkEVM üzerinde iki yıl önce çalışmaya başladı ve son ana ağı 28 Mart’ta duyurdu.

  zkEVM ana ağının kullanım durumlarını vurgulayan Kurucu ortak Mihailo Bjelic, onu “ölçeklendirmenin kutsal kasesi” olarak nitelendirdi. En önemli Ethereum-merkezli özellik, EVM uyumluluğu olacaktır. Bjelic, Polygon zkEVM’den MetaMask veya Solidity gibi Ethereum ekosistemiyle ilgili her şeyin faydalanacağını açıkladı.

  Baylina şunları ekledi:

  “Yeni bir şey değil, Ethereum’un bir uzantısı.”

  Ethereum Gücüne Güç Mü Katacak?

  Polygon’un proof-of-stake ağı için son gelişmenin ne anlama geldiği konusunda konuşan Mihailo Bjelic, herhangi bir uygulamanın veya yapımcının zkEVM’yi PoS zincirine tercih etmesini sağlayacak itici faktörün, önceden bahsedilen zincirden daha gelişmiş ve güvenli olması olduğunu belirtti. zkEVM’de daha düşük ücretlerden güvenliği tehlikeye atmadan yararlanma olasılığı da başka bir cazip özelliktir.

  Polygon’un zkEVM ana ağının lansmanı, yerel tokeni MATIC üzerinde önemli bir etkiye sahipti ve yazı yazıldığı zamana kadar son 24 saatte %7’den fazla artış gösterdi. Token, zkEVM’nin lansmanından önce 1,05 dolardan 1,14 dolara yükseldi.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler