Polkadot, MATIC, Solana Fiyat Analizi | 29 Mayıs

Phemex
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polkadot yükselen bir takoz içinde işlem görüyordu ve grafiklerde %11’lik bir geri çekilmenin variline baktı. MATIC, bir geri çekilme aşaması olduğu için EMA Şeritlerinin altına kaydı. Son olarak, Solana 26.07$-19.2$ arasında bir geri dönüş görebilir, ancak kazançlar muhtemelen sınırlı olacaktır.

Polkadot [DOT]

Kaynak: DOT/USD, TradingView

Yazma sırasında, dünyanın dokuzuncu en büyük kripto para birimi Polkadot, 21.23 dolardan işlem görüyordu. Son 24 saatte %8 düşen kripto para birimi, yükselen kama modelinin alt trend çizgisine doğru ilerliyordu. Model ayrıca DOT’un ilerlemesi için birkaç sonuç sundu.

Alt trend çizgisinin altında bir kırılma, 19.7 dolara doğru %11’lik bir geri çekilmeyle sonuçlanabilir. Daha dik kayıplar muhtemelen 14.9 $ ‘dan başka bir savunma hattında karşılanacaktır. Tersine, 28,2 dolarlık direncin üzerinde bir kırılma, 33-34 dolar civarında% 18’lik bir artışla sonuçlanabilir. Model içinde ileri geri hareket, kanalı daha güçlü hale getirecek ve her iki yönde de kırılma olasılığını vurgulayacaktır.

Sıkıştırma Momentum Göstergesine göre, piyasa ivmesi düşüş yönünde yatıyor. Artan oynaklık daha keskin bir fiyat dalgalanmasına neden olacağından bir dizi beyaz noktaya dikkat edin. MACD’nin düşüş eğilimi, SMI’nin duruşuyla aynı fikirde.

MATIC

Kaynak: MATIC/USD, TradingView

MATIC’in EMA Şeritlerinin kısıtlı doğası, kripto varlığı için bir geri çekilme aşaması önerdi. 4 saatlik grafikte, şamdanlar EMA’larının altına düştü ve savunma hattına 1,49 dolardan yöneldi. Bir kırılma, 200-SMA’ya (açık mavi) doğru 1.31-1.21 dolar civarında kayıplar görebilir. MATIC, düşüş koşullarını tersine çevirir ve kazançlar kaydetmeyi başarırsa, satıcılar muhtemelen 2,35-2,08 ABD Doları iade edecektir. Bununla birlikte, bu kanalın üzerindeki bir kırılma, daha taze bir ATH’ye izin verebilir.

MACD’nin düşüş trendi, boğaların son birkaç gündür devam eden bir rallinin ardından güç kaybettiğini gösteriyor. Dengenin altına düşme, muhtemelen daha fazla satış sinyalleri ile sonuçlanacaktır.

Solana [SOL]

Kaynak: SOL/USD, TradingView

Solana, 4 saatlik grafiğinde güneye doğru hareket görse de, 26.07-19.2 dolarlık talep bölgesine geri döndü. Bu alanda bir geri dönüş, muhtemelen yükselişin tersine dönmesine yol açacaktır, ancak odak, ileriye doğru hareket eden direnç işaretlerine odaklanacaktır. Zayıf ve daha geniş bir pazar göz önüne alındığında, SOL için kazanımlar 35.4 $ direnci ile sınırlı olacaktır.

Başka bir bariyer, 200-SMA (yeşil) ile desteklenen 39,7-41,8 dolar arasında yer alıyor. Bu kilit alanları geri almak, Mayıs başındaki yüksek seviyelere geri dönüşle sonuçlanabilir, ancak böyle bir sonuç için daha güçlü ipuçları gerekliydi.

RSI’ın düşüş trendi zayıflama eğilimine işaret etti, ancak aşırı satım bölgesinden bir tersine dönüş beklenebilir. Bu arada, Chaikin Para Akışı’nın yarı çizginin altındaki hareketi, girişlerden daha yüksek sermaye çıkışlarına işaret edebilir.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!