Polkadot (DOT) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

polkadot-2-freshblue

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Polkadot (DOT) yorum analizimizle birlikte, DOT Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, DOT için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Polkadot yorum analizimizin detayları…

Lider kripto para birimi Bitcoin’in istikrarsız fiyat hareketleri ile çoğu altcoin kritik destek seviyelerine kadar bir düşüş yaşadı. DOT son 1 ayda %40’lık bir düşüş yaşarken altcoin için yeni yükselişlerin nasıl başlayabileceğini ve grafikte gözlemlenen pozitif oluşumlar için hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat analizi ile yorumlayalım.

Polkadot Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Polkadot-12.02-1

Polkadot yorum analizi ile birlikte DOT coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, DOT fiyatının düşen bir trend çizgisi altında işem gördüğü gözlemlenmektedir. Ek olarak DOT için 4 saatlik grafikte bir omuz-baş formasyonu gözlemlenmektedir. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde boyun çizgisinin aşılması ile birlikte 45 dolar seviyelerine doğru bir yükselişin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

DOT için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 38 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesinin üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise 43 dolar seviyelerine doğru bir yükselişin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak altcoin için yukarı yönlü sert yükselişlerde ise 45 dolar ve 49 dolar direnç seviyeleri önemli bir rol alacaktır.

Polkadot için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam edecektir. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 32.5 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılımı halinde ise 27 dolar seviyelerine kadar bir düşüş gerçekleşebilir.

DOT Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Polkadot-12.02-2

Polkadot (DOT) teknik analizimizle birlikte, DOT’un potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, DOT fiyatının 20 ve 50 günlük basit hareketli ortalamaların altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde 20 günlük basit hareketli ortalamanın aşılması halinde kısa vadeli bir yükseliş trendi aktif olacaktır. Ancak yükselişin devam etmesi ve 50 günlük basit hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde DOT için yeni ATH seviyelerine doğru yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın aşağı yönlü seyrine devam ederek aşırı satış bölgesine gitmesi ile birlikte altcoin için sert düşüşlerin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

Polkadot Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

32.5

38

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook