Ana SayfaKripto Para AnalizleriPolkadot (DOT) Nereye Kadar Yükselebilir?

Polkadot (DOT) Nereye Kadar Yükselebilir?

-

DOT Alçalan Kama Formasyonu İçerisinde İşlem Görüyor

DOT-05.12-1

Sizler için bu yazımda, Web 3.0 segmentinin en önemli projelerden birisi olan ve parachain adı verilen yapısı sayesinde fark yaratan DOT analizi yapacağım.

Alçalan kama formasyonu içerisinde işlem görmekte. Ayrıca 7,1 dolardan tepki aldığını görüyoruz. Bu seviyede tutunamazsa 3,8 dolara kadar düşeceğini düşünüyorum.

Olası yükseliş durumunda 23,8 dolara kadar ulaşma ihtimali var. Hatta formasyonun hedefine ulaşmak isterse grafikte de gösterdiğim gibi 62,2 dolar seviyesini hedefleyeceğini düşünüyorum.

  • Parabolik SAR şu anda düşüş trendinin güçlü olduğunu gösteriyor. Yükselişin güçlü olması için Polkadotun şu anki seviyesinden yaklaşık yüzde 185 yükseliş kaydetmesi gerekmekte.
  • RSI, yavaş yavaş aşırı satım bölgesine ilerlediğini görüyoruz. Bu yüzden düşüş, aşırı satım bölgesine kadar devam edebilir. Olası yükselişin ise aşırı alım bölgesine uzak olduğu için uzun süre devam edeceğini düşünüyorum.
  • Haftalık grafikte MA20’nin altında işlem görmesi düşüş trendini güçlü kılıyor. Yükselişin uzun süre boyunca devam etmesi için bu seviyenin üzerine çıktıktan sonra destek olarak doğrulaması gerektiğini düşünüyorum.

 

Destek Seviyeleri 7,1 3,8
Direnç Seviyeleri 23,8 33,6

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

DOT-05.12-2

Gördüğünüz üzere 7,3 dolardan tepki almayı başardı. Ardından 8,7 dolardaki direnci test etti ancak ret yedi. Bu seviyenin kırılımı sonucunda 10 dolara kadar yükseleceğini düşünüyorum. Hatta devamında ise 11 dolara ulaşma ihtimali var.

Düşüş durumunda ise 7,30 dolarda tutunamazsa 4,4 dolardaki desteğine düşeceği fikrindeyim. Buradan destek bulamaz ise 1,9 dolardan tepki almak isteyecektir.

Destek Seviyeleri 7,3 4,4 1,9
Direnç Seviyeleri 8,7 10 11
CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Basri Caneri
Basri Caneri
Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler