Cumartesi, Ocak 16, 2021

Polkadot, Cosmos, Algorand ve Fiyat Analizi

Bitcoin, ATH yolunda mükemmel kazançlar elde etti, Ancak momentum geçen hafta durdu. BTC, 349 milyar dolarlık piyasa değeri ile 18.803 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak: CoinStats

Hem Bitcoin hem de Ethereum’un bu yana doğru hareketi, Altcoin piyasasının değer kaybetmesine neden oldu. Polkadot‘un 4.8 dolarlık destek seviyesine inmesi muhtemelken, Cosmos da kısa vadeli bir düşüş görünümüne sahipti. Algorand, Direnişe çevrilen bir destek seviyesi gördü ve bir sonraki destek seviyesine 0.31 $ ‘dan düştü.

Polkadot [DOT]

Polkadot, Cosmos, Algor ve Fiyat Analizi: 08 Aralık

Kaynak: TradingView’de DOT / USDT

Sabit Aralık Hacmi Profili, 5,2 $ seviyesinin altında, 4,7 $ – 4,8 $ bölgesine kadar çok fazla ticaret aktivitesi olmadığını gösterdi.

MACD, Düşüş momentumunun DOT için yavaşça yükseldiğini gösterdi. DOT, 5,2 dolar seviyesini direnç olarak tekrar test ettiğinden, Sürekli olarak değer kaybetti.

Düşüş eğilimi devam edebilir ve DOT’un kısa sürede direnç olarak 4.8 dolar seviyesini test ettiğini görebilir.

Atom [ATOM]

Polkadot, Cosmos, Algor ve Fiyat Analizi: 08 Aralık

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

ATOM’un Kasım ayının sonuna doğru 6.48 dolardan 5 dolara düştüğü son düşüş, ATOM’un toparlanma girişimini gördü ve ayılar bir kez daha 5 dolara geri dönmeden önce 5.51 dolara kadar yükseldi.

RSI, 39 değerini gösterdi ve birkaç gündür nötr 50 çizgisinin altında hareket ediyor, Bu da bir düşüş trendinin oyunda olduğunu gösteriyor.

Bu kısa vadeli düşüş, ATOM’un 4,81 dolarlık destek seviyesini ziyaret ettiğini görebilir. Bu seviyenin kaybı, Uzun vadeli görünümü ayıların lehine de değiştirecektir.

Algorand [ALGO]

Polkadot, Cosmos, Algor ve Fiyat Analizi: 08 Aralık

Kaynak: TradingView’de ALGO / USD

DOT gibi, ALGO da önceki destek seviyesini direnç olarak yeniden test eden ve kısa vadeli düşüş eğiliminde olan başka bir kripto paraydı. 0,35 dolar direnişe çevrildi ve fiyat 0,31 dolardan desteğe yöneldi.

OBV, Güçlü bir satış hacmi dalgası göstermedi ve son birkaç haftadır nispeten yatay seyretti. Stokastik RSI aşırı satım bölgesine derinlemesine daldı ve fiyat küçük bir gerileme görebilir.

Başka bir aşağı doğru hareket etmeden önce ALGO’nun 0,31 dolarlık destekten 0,23 dolarlık likidite cebine küçük bir sıçrama görmesi muhtemeldi.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 36,405.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.70
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18