Polkadot (DOT), Algorand (ALGO), Chiliz (CHZ) Fiyat Analizi: 22 Nisan

Polkadot 1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in tablolardaki fiyat hareketleri, Polkadot, Algorand ve Chiliz gibi altcoinlerin kral madeni paranın hareketini taklit etmesiyle, kripto piyasasının geri kalanında ezici bir etkiye sahip olmaya devam ediyordu.

Polkadot [DOT]CoinMarketCap’te 8. sırada yer alan kripto para birimi Polkadot, 17 Nisan’da 47.63$’lık ATH değerine ulaştığından beri dramatik bir şekilde düştü. Aslında, Bitcoin’in 60.000$’ın altına düşmesi ve altcoin piyasasının ivmesini tüketmesi sayesinde DOT, o zamandan beri en yüksek seviyelerine geri dönemedi. Yazma sırasında, kripto yalnızca son 9 saatte değerinin neredeyse %9’unu kaybetmişti.

Hakim Polkadot pazarının düşüş eğilimi, teknik göstergelerinin bulgularıyla vurgulandı. Bollinger Bantlarının ağzı, bir dereceye kadar fiyat oynaklığına işaret etmek için hafifçe genişliyordu; Chaikin Money Flow, sıfırın altına düşmeye devam ediyordu ve sermaye çıkışlarının gücünü vurguladı.

Piyasanın geri kalanında düşüş sinyalleri yanıp sönerken, DOT’un fiyat servetlerinde kısa vadede trendin tersine dönmesi beklenemez. Dahası, önceki bir analizde öngörüldüğü gibi satış baskısının da devam etmesi beklenebilir.

Polkadot (DOT) fiyatı an itibariyle$ 44.10dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Algorand [ALGO]ALGO, yukarıda belirtilen değerlemeden hala %65 uzakta, kripto ile listelerde ATH’sine dokunmasından bu yana neredeyse iki yıl geçti. Çoğu alts gibi, ALGO da yılın ilk çeyreğinde genel piyasadaki yükselişin arkasından yükseldi. Bununla birlikte, bu tür bir yükseliş piyasa ayılarına bırakıldığında, ALGO hızlı bir şekilde düştü ve 17-18 Nisan arasındaki değer kaybı özellikle dik oldu.

Aslında, baskı zamanından önceki 12 saatlik bir zaman aralığında, ALGO neredeyse %10 düşmüştü.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının üzerinde bulundu; Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı satım ve aşırı alım bölgeleri arasında güçlü bir duruş sergiliyordu.

Proje, Balancer’ın Algorand topluluğu tarafından kullanıma sunulacağının ortaya çıkmasından birkaç hafta önce haberlerde yer aldı.

Algorand (ALGO) fiyatı an itibariyle$ 1.47dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Chiliz [CHZ]CoinMarketCap’te, ondan önceki DOT ve ALGO gibi, altcoin Chiliz’in de son 12 saat içinde dik bir düşüş trendi içinde olduğu ve token %11’in üzerinde değer kaybettiği gözlemlendi. Kripto, 17’sinde piyasa çapındaki düşüşün ardından çoğunlukla sıkı bir fiyat bandında işlem görürken, BTC’nin toparlanamaması altcoin’in tekrar düşmesine katkıda bulunmuş olabilir.

Chiliz piyasasındaki düşüş, teknik göstergeleri dikkate alındığında ortaya çıktı. MACD çizgisi Sinyal çizgisinin altında hareket ederken, Müthiş Osilatör, histogramı da yanıp sönen düşüş ipuçlarıyla piyasa momentumunda bir düşüş kaydetti.

Burada, birkaç hafta öncesine kadar, kripto paranın kısa vadeli işlemler ve kazançlar için ideal olacak bir altcoin tarafından selamlandığını belirtmekte fayda var.

Chiliz (CHZ) fiyatı an itibariyle$ 0.446647dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!