Piyasa Verilerini Analiz Amacıyla “SherlockSM” Tanıtıldı

SherlockSM
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paralara kurumsal talebin artmasıyla, dijital varlıklara ilişkin piyasa verilerini analiz için Fidelity platform geliştiriyor.

Geleneksel finans sektöründe yatırımcıların piyasa verilerini analiz etmesine olanak sağlayan zengin kaynaklar var. Kripto para için bu durum tam tersi.

ABD’li finansal hizmetler şirketi Fidelity bu duruma el attı ve kurumsal şirketlerin dijital varlıkların verilerini inceleyebileceği platform oluşturmaya karar verdi.

SherlockSM adlı bu platform ile kurumsal şirketler dijital varlıkların blockchain, geliştirme ekosistemi, pazar ve sosyal medya gibi verileri inceleyebilecek. Bu sayede veriler ışığında portföyünü oluşturacak, daha iyi pozisyon alacak.

Fidelity teknoloji biriminde görev yapan Kevin Mora konuyla ilgili açıklamalarda şunları dile getirdi:

“Yaptığımız görüşmelerde kurumsal yatırımcıların dijital varlıklarla ilgili kapsamlı ve erişilebilir bir veri çözüm aracına ihtiyaçları olduğunu fark ettik ve Sherlock’u tasarladık. Sherlock yatırımcıların veriye dayalı olarak dijital varlık yatırımı kararı vermesine yardımcı olacak. Sezgisel araçlar ile birleştirilmiş güvenilir bir veri kümesi oluşturduk ve Sherlock ile bunu müşterilerimize sunuyoruz.”

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!